Neler yeni

Kripto Havayolları

KriptoLuis

Orgeneral
Katılım
1 Ara 2020
Mesajlar
5,425
Çözümler
1
Tepkime puanı
1,642
Puanları
1
Yaş
44
Konum
antalya
BNB
0.00123578
Cinsiyet
Erkek
stock-g7ae4b8be2_640.jpg

Kripto Havayolları
AirSwap, ETH ve Gnosis ağlarında çalışan, kullanıcıların kendi aralarında doğrudan kripto paraları takas etmelerini sağlayan, merkeziyetsiz işlem yapmalarına izin verir.

AirSwap’ın kullanıcılara sunduğu Instant, Spaces ve DexIndex adında üç ürünü var.

AirSwap Instant, platformun kullanıcılarına doğrudan kripto para takası yapma imkanı sunar. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar, belirli bir kripto paranın belirli bir miktarını anında diğer kullanıcılarla takas edebilirler. Bu, kullanıcılara daha hızlı ve kolay takas fırsatı tanır. Aynı zamanda, kullanıcıların daha uygun fiyatlarla skripto ticareti yapar. Bu, kullanıcıların tasarruf ederek daha iyi fiyatlar elde etmelerini sağlar.

AirSwap Spaces, kullanıcıların varlıklarının belirli miktarlarını belirli bir süre için rezerve etmelerini sağlar. Bu, kullanıcıların daha iyi fiyatlar elde etmelerini ve daha iyi takaslar yapmalarını, varlıklarını güvenli şekilde saklamalarını ve daha az risk almalarını sağlar.

AirSwap DexIndex, kullanıcıların varlıklarının değerlerini takip etmelerine ve karşılaştırmalarına fırsat tanır. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar, farklı kripto paraların değerlerini ve fiyat hareketlerini karşılaştırarak yatırımlarını daha bilinçli yapabilir. Ayrıca kullanıcılar kripto paralar arasındaki spread oranlarını (fiyat farklarını) ve likidite seviyelerini karşılaştırabilir.

AirSwap, ConsenSys tarafından geliştirilmiştir. ConsenSys, Eth blockchain teknolojisi üzerine çalışan bir girişim şirketidir.
Platformun AST adında bir utility tokeni var.

Total arzı 500 milyon olan AST'nin dolaşımdaki miktarı 174,4 milyon adet civarında.
Şimdiye kadar yaptığı en büyük ATH, Ocak 2018 tarihindeki 1,6766 $ zirvesidir.
Mevcut fiyatı 0,099 $ olan AST'nin piyasa değeri 17,4 milyon dolar seviyelerinde.
AST, Binance, Coinbase, Uniswap, CoinEx, OKX, Gate ve birkaç borsada daha farklı ticaret çiftleri ile listeleniyor.
Yatırım tavsiyesi değildir.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,001
Mesajlar
57,776
Kullanıcılar
6,630
Son üye
Ahmetulasumutlu
Üst