Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Maceramızın Ardında Bıraktığımız 2023: Deneyimler, Heyecanlar ve 2024'te Beklentiler

lit0lit

Kıdemli Üstçavuş
🌟 2023 Yılının kripto dünyasındaki macerası sizin için nasıl geçti? Bu yıl hangi kripto projeleri ve gelişmeler sizi etkiledi? Belki de birçok yeni teknoloji ve inovasyonla tanıştınız. Sizin için en heyecan verici an nedir?
2023 boyunca kripto varlıkların üzerindeki değişimleri nasıl yönettiniz? Piyasadaki dalgalanmalar, yeni projeler ve regülasyonlarla başa çıkarken öğrendikleriniz neler oldu? Bu deneyimlerden edindiğiniz bilgileri paylaşmak ister misiniz?
Ayrıca, gelecek yıl için kripto dünyasında bir öngörüye sahip misiniz? Hangi projeleri takip edeceksiniz veya yeni yatırımlar yapmayı düşünüyorsunuz? 2024'ten beklentileriniz neler?
Umarım kripto dünyasındaki başarılarınız ve deneyimlerinizle dolu bir yıl geçirmişsinizdir. 2024'te daha da büyük başarılar ve kazançlar sizi beklesin! 🚀💰

Kişisel olarak bir kaç hata yaptım ama ders aldığımı düşünüyorum. 2024 çok daha güzel bir yıl olacak. Hala bir çok kripto para toplanabilir durumda. YTD. Yine tek sıkıntı nakit gibi duruyor ama onuda halletmeyi düşünüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri