Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para Borsası BingX, MENA Bölgesi ve Türkiye için P2P İşlem Hizmeti Sunmaya Başladı

ereensavage

Kıdemli Çavuş
Kripto para borsası BingX, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesi ülkeleri ile Türkiye'deki kullanıcılar için heyecan verici bir adım atıyor. Şimdi, yerel para birimleriyle kripto para alım satımı yapmak isteyenler için daha erişilebilir ve kolay bir seçenek sunuyor. BingX'in P2P (Eşler Arası) işlem hizmeti, bu genişleme ile daha da güçleniyor.

Bu stratejik adım, kripto para dünyasında önemli bir dönemde geliyor. BingX, Türkiye ve MENA bölgesindeki traderlar ve kullanıcılar için sıfır işlem ücreti ile direkt kripto para alım satımı yapma olanağı sağlayarak bu alanda fark yaratmayı hedefliyor. 300'den fazla ödeme yöntemi desteği ve 40'tan fazla ülke ve bölgede faaliyet gösteren BingX, kullanıcı dostu ve ekonomik işlem deneyimini şimdi Türkiye ve MENA pazarına taşıyor.

BingX'in bu genişlemesi, Orta Doğu, MENA ve Türkiye'den traderları ve aktif piyasa katılımcılarını çekmeye yönelik bir çaba olarak da dikkat çekiyor. Sınırlı bir süre için geçerli olan özel teklifler ile traderlar, sıfır teminat gereksinimi ile başvurabilir ve BingX ile işbirliği yapmanın getirdiği avantajlardan faydalanabilirler. Bu adım, Türkiye ve MENA toplulukları ile daha sıkı bir etkileşim kurmayı ve bu bölgelerdeki P2P işlem faaliyetlerini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

BingX'in Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington, bu genişlemeyi, platformlarının sürekli gelişimini ve kullanıcılarına profesyonel, güvenli ve uygun maliyetli çözümler sunma taahhüdünün bir yansıması olarak görüyor. BingX, Türkiye ve MENA bölgesine adım atarak, daha fazla kullanıcıya erişim sağlama hedefinde kararlı.

Sonuç olarak, BingX'in P2P işlem hizmetleri genişlemesi, kripto para dünyasındaki bu heyecan verici dönemde, bölgedeki traderlara ve kullanıcılara daha fazla fırsat sunmayı amaçlıyor. Bu genişleme ile, Türkiye ve MENA'da kripto para işlemleri daha erişilebilir ve uygun maliyetli hale geliyor, aynı zamanda bölgedeki kripto para ekosistemini daha da canlandırıyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,219
Kullanıcılar
6,696
Son üye
efex
Geri