Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para Borsası Nedir?

MustafaŞahin

Uzman Çavuş
Kripto paraların son zamanlarda hem ödeme hem yatırım aracı kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Kripto para birimlerine sahip olmanın bazı yolları vardır.

Bitcoin, Ethereum gibi kripto para birimleri madencilik yolu ile elde edilebilmektedir ancak her kripto para madencilik yolu ile elde edilmez. Ancak madencilik yapma durumu dünya genelinde çok sayıda cihazın madencilik yapması nedeniyle blok başına verilen ödüllerde ciddi anlamda bir düşüş yaşamıştır. Bu nedenden dolayı artık madencilik ile kripto para kazanma olayı oldukça düşmüştür. Günümüzde sadece bu işi yapması için kullanılan özel bilgisayarlar sayesinde bu iş devam etmektedir.

Türk Lirası, Dolar, Euro gibi reel para birimleri ile kripto para satın almak bu işin kolay yöntemidir. Bu para birimleri yani reel para birimleri ile kripto para satın aldığınız siteler ise Kripto Para Borsası denilmektedir.


Sizinde eklemek istedikleriniz varsa ekleyin öğrenelim.

İyi Forumlar...
 
Kripto paraların son zamanlarda hem ödeme hem yatırım aracı kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Zaten yazınınızın şu kısmı ile her şeyi açıklamışsınız hocam :) Tüm detaylar burada var :) Yani artık hayatımıızın her köşesinde bu sanal paralar olacak.
 

Konuyu Görüntülüyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,448
Mesajlar
63,543
Kullanıcılar
6,724
Son üye
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Geri
Üst