Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto para gönderimi nereden yapılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BTC

Kıdemli Çavuş
Btcturk ve binance gibi borsalardan gönderiliyor ama genelde en düşük limit var ve coin miktarına göre değişiyor.

Mesela usdt gönderimi minimum 10 usdt ama ben 1 usdt göndermek istiyorum bunu nereden yapabilirim?

Çözüm
Hocam ben en düşük miktar gönderim yapan bir borsa arıyorum. Minimum çekim miktarı çok düşükyer arıyorum mesela USDT olarka 1 usd gönderebileceğim yer var mı? Binance`da en düşük çekim 10 usdt
hocam en düşük miktarda gönderim yapabileceginiz cüzdan https://faucetpay.io musluk sitelerinde kullanır genelde cok düşük miktarda gönderim yapılabildiği için işinizi görürse bi bakın, veya coin transfer ederek gönderim yapmayı deneyin. Misal ben musluk sitelerinden 3 5 bişeyler topluyorum dediginiz gibi binance alt limiti cok o yüzden zec dönüştürüp öyle transfer ediyorum
teşekkürler hocam işaretledim tam aradığımı bulamadım ama arkadaşın attığı yerde minimum çekimler baya düşük usdt için en düşük 3$ kabul ediyor ben 1 dolar arıyordum da galiba yok öyle bir yer :)
Bulduğuna göre konuyu kilitliyorum. Bu arada gönderim ücreti nedeniyle aradığını bulmak şimdilik çok zor olur gibi :)

• Beğen
Tepkiler: BTC
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,317
Kullanıcılar
6,686
Son üye
d1c3m4n.ai
Geri