Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para İle Deprem Bağışı

Ekran görüntüsü 2023-02-07 154435.png

Kripto Para İle Deprem Bağışı​

14:30 itibariyle BSC Cüzdanında yaklaşık 85.000 dolar yani 1,6 milyon TL birikmişti. İşte bu gerçek anlamda kripto paraların küresel ölçekte gücünü gösteren bir şeydi. Dünyanın her yerinden yardımseverler dilimizi anlamasa bile yaşanan acıyı bir nebze hafifletmek için kripto üzerinden destekte bulunabiliyor. Dün akşam saatlerinde Refik Anadol inisiyatif alarak ETH adresini paylaşmış ve birkaç saatte 1 milyon TL’nin üzerinde yardım toplamıştı.​

Birçok kripto para borsası yardım sözü verdi ancak Türk kripto topluluğunun gücünü gösterip daha fazla şirkete sesini duyurması gerekiyor. Hindistan’ın pandemi sürecinde kripto paralar aracılığıyla 2 milyar dolara yakın yardım topladığını biliyoruz. Bu noktada kripto paraların gücünün, ürettiği faydanın anlaşılabilmesi açısından bu konu oldukça önemlidir.​

Haluk Levent diğer ağları kullanarak bağış yapmak isteyenler için Ethereum ve Avalanche ağları için de cüzdan adreslerini paylaştı. Gönderim yaparken ağ ve cüzdan adresini birkaç kez kontrol etmeniz tavsiye edilir. ERC20 adresi Ethereum ağını kullanarak yapılan gönderimler için kullanılmaktadır. Aynı şekilde BSC ağı üzerinden gönderimler için BEP20 cüzdanını kullanmalısınız.​

• ERC20 Ağı Transferleri: 0xe1935271D1993434A1a59fE08f24891Dc5F398Cd
  • BEP20 Ağı Transferleri: 0xB67705398fEd380a1CE02e77095fed64f8aCe463
  • Avalanche Ağı Transferleri: 0x868D27c361682462536DfE361f2e20B3A6f4dDD8

Ava Labs kurucu ve CEO'su Emin Gün Sirer'in önderliğinde Avalanche Foundation tarafından 1 milyon dolarlık AVAX bağışlandı.

Gaziantep de yaşıyorum.
İlk depremde büyük bir şok yaşadik. Evimiz müstakil 2 katlı evde kalıyoruz. Üst katta ufak tefek çatlaklar var
Onun haricinde bir problem yok.
Ama psikolojimiz bozuldu. Sürekli sallaniyoruz hissine kapılıyoruz.
Antalya'ya da yaşayan akrabalarimizin yanına geldik.
Yollar çok kötüydü. Birçok insanla karşılaştım, çok üzücü hikayeler duydum.
Ben, eşim ve 1 yaşındaki oğlumla şuan Antalya'dayiz ...
Herneyse ...
Birkaç gündür forumda birşey yazamadim.
Sadece bu durumu paylaşmak istedim.
Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun.

Gaziantep de yaşıyorum.
İlk depremde büyük bir şok yaşadik. Evimiz müstakil 2 katlı evde kalıyoruz. Üst katta ufak tefek çatlaklar var
Herneyse ...
Çok geçmiş olsun kardeşim. Allah milletimizin yardımcısı olsun.

Gaziantep de yaşıyorum.
Herneyse ...
Çok geçmiş olsun, yapabileceğimiz bir şey varsa sosyal medyadan duyurmak isteriz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,692
Son üye
CryMsty
Geri