Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto para projemiz için öneri ve yorumlarınız? (:

Ajiba

Uzman Çavuş
Herkese merhaba :) Bir token projesi geliştiriyorum, 🦅 apsnyteoken.com Sitemiz şu an yapım aşamasında, en kısa sürede tamamlamak hedefindeyiz. Site için çalışmalara devam ederken boş durmayalım dedik ve sosyal medya ağlarımızda kendimizce bir konsept belirleyerek çalışmalara başladık.

Sizden rica etsem Apsny sosyal medya karaterlerimiz ve sayfa konseptimiz için fikir, öneri, yorum veya eleştirilerinizi bizimle paylaşır mısınız?

https://instagram.com/apsnytoken 🦅

Sayfa konseptimizde sempatik yada itici gelen yanlar, yada şunlarda olmalı konusunda sizlerinde görüşlerini dikkate alarak çalışmalarımızı şekillendirmekten mutluluk duyarız.

Şimdiden teşekkürler 😊

karakterleri ilk gördüğümde baya hoşuma gitti :) yapay zeka olduklarını düşünüyorum? yanılmıyorum değil mi?

karakterleri ilk gördüğümde baya hoşuma gitti :) yapay zeka olduklarını düşünüyorum? yanılmıyorum değil mi?
Bu arada konuda eklediğim instagram linkine tıklayınca uygulama açıyor ama öne çıkarılan hikayeler görünmüyor. Yenileyince görünüyor. Ben wwww eklemedim linke diye mi? Yoksa başka bir sebepten mi bilmiyorum ama yinede haber vereyim dedim ☺️

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,243
Kullanıcılar
6,700
Son üye
jesraus
Geri