Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paradan Kazandık. Sırada Ne Var?

images (12).jpeg

Evet hepimiz bu kripto yatırımlarını, yatırımlarımız degerlensin diye yapıyoruz. Peki bir gün geldi ve portfoyünüz öyle bir yükseldi ki, kripto paradan gelen gelire doydunuz. Sırada ne var? O andan itibaren ne yapmayı düşünüyorsunuz? Planlarınız neler?

Arsa alırım, kat alırım, yat alırım, ada alırım, hicbirsey almam çatır çatır yerim, hayır kuruluşuna bağışlarım vb. İçinizden ne geliyorsa.

Ekli dosyayı görüntüle 16839

Evet hepimiz bu kripto yatırımlarını, yatırımlarımız degerlensin diye yapıyoruz. Peki bir gün geldi ve portfoyünüz öyle bir yükseldi ki, kripto paradan gelen gelire doydunuz. Sırada ne var? O andan itibaren ne yapmayı düşünüyorsunuz? Planlarınız neler?

Arsa alırım, kat alırım, yat alırım, ada alırım, hicbirsey almam çatır çatır yerim, hayır kuruluşuna bağışlarım vb. İçinizden ne geliyorsa.
arsa v.s mantıklı ama bir şekilde kazancın kendini çevireceği bir şeyler olması gerekir ticaret v.s gibi bir yerden o paranın çalışması gerekir diye düşünüyorum.

Borcumu bitireyim, kimseye muhtaç olmadan ailemle, ölene kadar yaşayayım, fazlasını isteyen herkese dağıtabilirim.

Fazladan bir kuruşta gözüm yok artık..

Kripto parada olduğu gibi çeşitlendiririm.
5-6 ev al kiraya ver topla,
bağ, bahçe, tarla, takke al, kiraya ver topla,
bir kaç dükkan al, kiraya ver topla,
bir kaç tekne al, %50 hisseyle olta balıkçılığı turları düzenlet topla,
biraz altına, biraz dövize, biraz da kriptoya at beklesin..

Hesaba paralar geldikçe 'taş atıp kol mu yordum' der şükreder yerim. Gelenle de biraz yardım eder vicdanı cilalarız.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,191
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri