Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar ile Alışveriş Dönemi Türkiye'de Başlıyor.

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
67613.jpg

Yerli blokchain firması ve borsası global olma yolunda ilermesini sürdürüyor. Bir çok kişi endişeli yaklaşsada yaklaşık olarak 3 yıldır işlem yaptığım platformda tek bir sorun ile karşılaşmadım. Çünkü ben onlara yanlış yapmadım yani hacim yarışmasında kendi emirlerimi satın almadım yada bot ref kasma gibi girişimlerde bulunmadım kuralına göre oynadım ve bir çok airdrop da ayrım gözetmeksizin ödüllerimi aldım hacim yarışmalarında uğraşarak yüksek kazançlar sağladım ve hepsini kuralına göre oynadım.

Bitci teknoloinin bir parçası olan bitcipay ödeme sistemi iki yıl önce Alp Kırşan reklamları ve lüks oto galeri anlaşması ile duyurulmuştu. Ancak BDDK tarafından yapılan kural değişikliği ile kripto paraların ödeme aracı olarak kullanılması yasaklanmıştı. Bu karar bitcinin kan kaybetmesine neden olurken bir çok anlaşma rafa kalkmıştı. Ancak 15.06.2023 tarihinde yapılan sesi sohbet etkinliğinde bitci ceosu Ahmet bey(eski OKX müdürü) bitci payı duyurdu ve kendi yaptıüı kahve alışverişinin videsunu paylaştı. Kripto paraların kullanım alanlarının artmasını ve gerçek dünyada kullanımı sağlayan bu sistem ülkemiz için önemli bir paylaşım gibi duruyor. Devlet olarak yasaklamaların çözüm olmayacağı teknolojinin benimsenmesini savunan birisi olarak bitci teknolojiyi bu hamlesi için kutluyorum. en büyük olduğunu söyleyen ancak bir proje üretemeyen rakiplerininde sadece komisyon geliri kazanmaları yerine kullanıcı kazanmalarını öneriyorum.

Bu alanda kenidini geliştiren bitci yeni tokeni GLFTyi de tam kullanılabilir olarak piyasada tutuyor. Globalde mexc de listelenen GLFT aynı zamanda Huobi de de listelenmeye hazırlanıyor ve ilk ay ödülü olarak topluluk tarafından belirlenen şekilde GLFT yatırımcılarından iki kişi Citroen AMİ ve ATV kazanırken aynı zamanda GLFT yakımıda yapıldı. Bu alanda farklı bir stake programı ile tam utility olması dolayısı ile Bitci farklı bir yol izliyor. Buda yıllardır fan token satan Alex Dreyfus'a örnek olur diye düşünürken CHZ fan tokenleri de yakında GLFT paritesinde işlem görmeye başlayacak buda alexin oyunlarından vazgeçtiğini gösteriyor.

yaşanan bu gelişmelerden dolayı Ahmet Onur beyi tebrik ediyorum başarıların devamını diliyorum.
Fxj40UyXsAEA79n.jpg

Aslında bitcinin kalıp değiştirmiş hali hocam müsait olduğum ilk anda büyük ihtimalle yarın otobüste olur siteden detaylı bir anlatım yapabilirim hem bildiklerimi anlatırım hem de biraz daha belgeli olarak fiyat ve kullanım alanları ile ilgili detaylı bir anlatım olur

Aslında bitcinin kalıp değiştirmiş hali hocam müsait olduğum ilk anda büyük ihtimalle yarın otobüste olur siteden detaylı bir anlatım yapabilirim hem bildiklerimi anlatırım hem de biraz daha belgeli olarak fiyat ve kullanım alanları ile ilgili detaylı bir anlatım olur
Eyvallah hocam

https://coinmarketcap.com/currencies/global-fan-token/

Arkadaş bu dimi. Ben önden bir bakınayım. Sen konuyu açınca en azından temelin olsun. Dediklerin çıkıyor bu konuda :) YTD :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri