Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar İle İlgili Yasal Düzenleme Meclise Geliyor

En son yapılan açıklamada yurt dışı borsalarının kullanımında yasaklama olmayacakmış. Sadece Türkiye'de hizmet verenlerde denetim olacakmış. İçim rahatladı
Yurtdışı borsaların yasaklanması ciddi büyük sıkıntı sebebi. Zaten para yatırılırken yada çekilirken yatırımcının %90 + kesimi Türkiye borsaları ve bankalarını kullanıyor..

Yurtdışı borsaların yasaklanması ciddi büyük sıkıntı sebebi. Zaten para yatırılırken yada çekilirken yatırımcının %90 + kesimi Türkiye borsaları ve bankalarını kullanıyor..
Aynen öyle kural mı getirecekler dolandırıcılık, borsa denetimi vs. getirebilirler. Yada vergi mi gelicek sadece bankaya çekimde getirseler yine iyi para kazanırlar ki

Akparti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ömer İleri konu ile ilgili açıklama yaptı açıklama aşağıda
Bugün meclise sunduğumuz ve kamuoyunda kripto yasa tasarısı olarak bilinen düzenleme ile ilgili olarak sosyal medya mecralarındaki paylaşımlar doğrultusunda, özellikle yurt dışı platformlarına istinaden aşağıdaki bilgilendirmeyi yapmak ihtiyacı duyuyorum;Taslakla Türk vatandaşlarının yurt dışı platformlarda işlem yapmasının yasaklanması söz konusu değildir. Türkiye’de yerleşiklerin kendi inisiyatifleri ile yurt dışı platformlarda hesap açarak işlem yapmasında herhangi bir engel bulunmamaktadır. Bununla birlikte, yurt dışı platformların Türkçe internet sitesi açması, Türkiye’de yerleşiklere yönelik reklam yapılması gibi faaliyetlerde bulunması SPK lisansına tabi olacaktır.

yani engelleyemezler :D
hocam blokchciani engellemenin bir anlamı olmaz ki defi var cüzdanlar var eline şifresini alan birisi dünyanın herhangi bir yerine parasını kaçırabilir engellemek yerine ülke içine çekmenin yolları bulunmalı bence tübitak neden tokenlereonay veriyor hepsi bep-20 yada başka ağda çıkıyor yazılımına yada contratına bakmak önemli değil ki whitepaper dediğimiz yada izahname denilen olaydaki verilen sözler yapılıyor mu onu denetlesin yapamayana ceza kessin türkler meme token çıkartıp vur kaç yapmayı düşüneceğine adam akıllı proje geliştirsin tübitak sadece yazılıma bakıp onay verecek se zaten hepsi sabit değişen sadece tokenomik

Aslında sorun bizde. Bizim gibilerde.

Biz faturalarımızı her ay günü gününe yatırırız. Ekstrelerimizi eksiksiz, hatta fazla fazla öderiz. Vergilerimizi bir gün geciktirmeyiz. Sarı ışıkta bile geçemeyiz..

Bu işlerden cebimize iki kuruş ek kazanç girsin dedik. Evimizin geçimine destek olsun dedik.

Ama demek ki yanlış dedik.

Devlet istemiyor abicim.. Devlet dürüst adamın para kazanmasını istemiyor. Dürüst adam amelelik yapsın. Dürüst adam devleti sırtında taşısın. Kısacası dürüst adam arkasını dönsün, ağzı üstü yatsın..

Esasen kendi adıma tek diyebileceğim şey; Allah için iki kuruşluk kazancımıza dokunmayın. Eliniz, zaten bizim cebimizde. Bari buna dokunmayın be kardeşim!

Gidin yolsuzluk, hırsızlık, arsızlık yapanları bulun ezin! Bizi rahat bırakın!

Tam projemi hazirladim hevesle yapmaya calisicaz cikan haberlere bak bazi seyler saka gibi gercekten 10 yildir bu isteyim bu piyasayi devlet yuzunden birakicagimi hic dusunmezdim

Tam projemi hazirladim hevesle yapmaya calisicaz cikan haberlere bak bazi seyler saka gibi gercekten 10 yildir bu isteyim bu piyasayi devlet yuzunden birakicagimi hic dusunmezdim
ben kendim ilerlemek istemiyorum bu sebeplerden dolayı borsalar ile ilermeye çalışıyorum türkiye de başlatmak zorunda değilsin yurt dışında başlatabilir

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,413
Kullanıcılar
6,702
Son üye
Vefa4680
Geri