Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar ile nasıl tanıştınız ?

Furkan arkadaşımız forumda mı acaba :)
Birde hocam 100 BTC işlem nedir
hangi 100 BTC ?

şu sanırım ?

tarihlere bak geçmişten bir resim :)

bu değilse tam olarak sorarsan cevap veririm.

• Beğen
Tepkiler: Juf
hangi 100 BTC ?

şu sanırım ?

Mobilden yazdım hocam ironi olarak yazmıştım emoji çıkmamış (şaşıran emoji )

hangi 100 BTC ?

şu sanırım ?

Furkan çözmüş olayı :) Banada deseydi ne yapardım acaba :D

Benimde tanışmam r10 konuları ve yotube videoları

Ekonomiyi takip ederken doların uçtuğu zamanlar btcnin de uçtuğunu görüyorduk bir gün arkadaşlar şu kripto işine bir bakalım ne kaybederiz diye gazladım milleti girdim ben hariç herkes bayağı kazandı ben o 2 bnb yi sattıktan sonra gün yüzü görmedim :(

Arkadaş ortamında başladık, tavsiyeler veriyordum ama hiç birine kendim uymuyordum, tereddüt edip girmiyordum hepsi kazandı ben hala aynı yerimdeyim :D

5 yıl önce internette ücretsiz cloud BTC kazımı diye bir site bulmuştum nedir bu diye araştırdım kafama yattı zaten ücretsiz diye kazım yapıyordum o site üzerinden.

Bir süre sonra çekme sınırına ulaşınca çekim yapmak için bilmem kaç dolar yatırmanız gerekiyor demişti. Ücretsiz kazancın olmadığı gerçeğini anlamış oldum orada.

2011 yıllarıydı, bir forum buluşmasında üyelerden birisi anlatmıştı, tabi o dönem sadece al-sat yaptığımdan (p2p) hiç elimde tutmamıştım. Geç buldum erken kaybettim :D

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,254
Kullanıcılar
6,717
Son üye
Nicoo
Geri