Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar Nasıl Kullanılır?

MustafaŞahin

Uzman Çavuş
Kripto parayı kullanmak veya satın almak istiyorsanız bunun için bir sanal cüzdana ihtiyacınız olacaktır. Bu cüzdanların kodları sayesinde kripto paralarınız ile alışverişi yapabilir kripto paralarınızı bu cüzdanlarda tutabilirsiniz. Kripto para transfer işlemi asimetrik şifreleme ile imzalanarak gönderilir. İşlemlerin her biri ağda duyurulur ve blockchain'e, yani zincire dahil olur. Bu dahil olma sayesinde aynı kripto paranın birden fazla defa harcanması durumunun önüne geçilmiş olunur

Nakite Nasıl Çevrilir?

Kripto paraları nakit olarak kullanmak için borsalar üzerinden satış işlemi yapılabilir. Kripto Paralarınızı borsa üzerinden satılarak karşılık gerçek para tutarı EFT veya havale ile kişilere gönderilir. Veya Payeer gibi cüzdanlar içerisinde para dönüşümü yaparak banka hesabınıza küçük bir komisyon karşılığında gönderebilirsiniz.


Sizde eklemek istedikleriniz varsa ekleyin öğrenelim

İyi Forumlar...
 
Al-sat yapilabilir, faize konabilir, escowlarla is-servis alinabilir, oyunlarda arac gerec silah falan almada da cok ise yariyolar :)
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,918
Kullanıcılar
6,692
Son üye
none
Geri
Üst