Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

stock-exchange-gb4f1f1f25_640.jpg

Kripto Türev Borsası Deribit
Deribit, Bitcoin ve Ethereum için vadeli işlemler ve opsiyon ticaretinde uzmanlaşmış bir kripto para borsasıdır. Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) gibi kripto varlıkların alım satımını destekler ancak ticaret hacminin çoğu BTC ve ETH'dedir. Bu borsa, USD, EUR vb fiat para birimleri ile ticareti desteklemez. Sürekli vadeli işlemler, opsiyonlar ve son kullanma tarihi olan vadeli işlemler dahil olmak üzere çeşitli ticaret enstrümanları sunar ve 100x'e kadar kaldıraçla marj ticaretine izin verir. Ayrıca, yüksek işlem hacmi ve düşük komisyon oranlarıyla tanınmaktadır.
Hollandalı bir girişimci olan John Jansen kurdu. Bitcoin opsiyon ticaretini sunan ilk platformdu ve kısa sürede dünyanın en popüler ve saygın kripto türev borsalarından oldu. Hollanda merkezli olan bu türev borsası 2016'dan beri faaliyettedir.

Borsayı kullanırken şunlara dikkat edin:
Kullanıcıların işlem yapmaya başlamadan önce kimliklerini doğrulamasını gerektirir. Bu süreç genellikle pasaport veya ehliyet gibi devlet tarafından verilmiş bir kimlik ve kimliğinizi doğrulamak için bir selfie göndermeyi içerir.
Hesabınızı bilgisayar korsanlığı girişimlerinden korumak için güçlü bir parola oluşturduğunuzdan ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı (2FA) etkinleştirdiğinizden emin olun.
Yüksek kaldıraç sunduğundan ve kripto piyasası oynaklığıyla bilindiğinden, Deribit'te alım satım yapmak riskli olabilir. İlgili riskleri anlamak ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmamak önemlidir.
Platformda gerçekleştirilen her ticaret için işlem ücretlerinin yanı sıra para çekme ücretleri alır. Ücret tarifesini kontrol ettiğinizden ve ticaret stratejinize dahil ettiğinizden emin olun.
Ticarete başlamadan önce, platform ve özelliklerini tanımak için zaman ayırın. Bu, daha bilinçli işlemler yapmanızı ve hata riskini azaltmanızı sağlar.
YTD.

2FA güvenilirlik açısından net ve garanti bir. güvenlik sağlamıyor. Bu konu hakkında bir şeyler yazmam gerekiyor sanırım

binance dışında bir şeye güvenmenizi önermem. zamandında ftxden atlas coin alacaktım alsaydım muhtemelen beklerdim. bekleseydim de param puf olurdu.Bazen çok iyi araştırmak da yetmiyor.Şirkette işler kötü giderse güven gider güven giderse de şirketin planının bi önemi yok.

binance dışında bir şeye güvenmenizi önermem. zamandında ftxden atlas coin alacaktım alsaydım muhtemelen beklerdim. bekleseydim de param puf olurdu.Bazen çok iyi araştırmak da yetmiyor.Şirkette işler kötü giderse güven gider güven giderse de şirketin planının bi önemi yok.
Binance de garanti değil. Oda piyasaya güven vermiyor. Manipülasyon üzerinden para kazanıyor gibi görünüyor. Luna olayının baş suçlusu kendileri gibi duruyor. YTD

Soğuk cüzdan hariç hepsi tehlikelidir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,216
Kullanıcılar
6,694
Son üye
0xbawer
Geri