Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Küçük Bir Cryptocurrency Sepeti

Bonarous

Korgeneral
Merhaba,

Aslında @Gknacr 'ın 10 Dolar ile Milyoner Olmak konusundan esinlenerek bir sepet oluşturma fikri edindim. Amacım projesini bildiğim, henüz fiyatlanmadığını düşündüğüm birkaç kripto paradan bir miktar alarak 6 ay kadar beklemek. Burada lot fiyatını pek umursamayacağım. Şu an buraya ayırabileceğim nakitim az, dolayısıyla seçtiğim her kripto paradan $15 kadar almayı planladım. Sepette farklı projelere yönelik çeşitli kripto paralar bulunacak.

Kangal (KANGAL): $ 0,00005509 fiyatından toplam 272.280 tane aldım. (PancakeSwap)
Swirge (SWG): $ 0,5311 fiyatından toplam 28,25 tane aldım. (PancakeSwap)
AS Roma Fan Token (ASR): $ 10,11 fiyatından toplam 1,48 tane aldım. (Binance)
OG Fan Token (OG): $ 10,06 fiyatından toplam 1,49 tane aldım. (Binance)
TosDis (DIS): $ 136,98 fiyatından toplam 0,1095 tane aldım. (PancakeSwap)
Atletico De Madrid Fan Token (ATM): $ 10,01 fiyatından toplam 1,50 tane aldım. (Binance)
SHIBA INU (SHIB): $ 0,00000168 fiyatından toplam 8.928.571 tane aldım. (Gate.io)

Burada fan tokenlara biraz abanmamın sebebi Barcelona gibi değerlerine ulaşmamaları ki ben Barcelona'nın bile değerine ulaşmadığını düşünüyorum. Roma'yı da Atletico Madrid'i de futbol izleyicisi olarak sevmem. Ama La Liga BBVA'da şampiyonluk yarışı Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid arasında meydan muharebesine döndü. Atletico Madrid'in küçük bir avantajı var. Barcelona gidiyorsa o neden gitmesin diye düşünüyorum. Gitmezse de benim koyduğum miktar $15 olacak. :)

Kangal'ı Türk yatırımcıların destekleyebileceğini düşünüyorum.

TosDis'in de projesi itibariyle NOIA ve Veracity gibi bir atılım yapması gerektiğini düşünüyorum. Bir gün TosDis çok bilinen kripto paralar arasına girecek.

SHIBA INU için ise belli bir topluluğun Doge'un arkasından yürütmeye çalıştığı şu an Doge'un en yüksek piyasa değerli 5. kripto para olmasının arkasından SHIB'i de ilk 50'ye doğru ittirecekleri izlemini edindim.

3 Mayıs 2021 itibariyle yatırım tutarı ve şu anki toplam değerleri 105 USD. Burayı ayda bir, belki aklıma geldikçe güncellemeyi düşünüyorum. Hep birlikte görelim bu yatırım nerelere ulaşabilecek, sepet yapış şeklimiz ve seçtiklerimiz doğru muymuş.

27 Mayıs 2021 - Sepetin değeri 123,75 USD.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanı ve feragatname imzamda yer almaktadır.

Son düzenleme:
Çok güzel bir girişim olmuş bence. Umarım hedefinize ulaşırsınız ve çok güzel gelirler elde edersiniz :)
Bende yeni 3 adet coin belirledim ve onlarla yeni bir sepet oluşturarak, yeni bir maceraya daha girmeyi planlıyorum :)
Birde Gate.io borsası ile ilgili sormak istediğim bir soru var;
- KYC şartı varmı? Varsa işlem ne kadar sürüyor.
- Alım-satım emirlerinde gecikme vs bir sıkıntı çıkabiliyor mu?

Yeni sepetinizde başarılar dilerim :)

Çok güzel bir girişim olmuş bence. Umarım hedefinize ulaşırsınız ve çok güzel gelirler elde edersiniz :)
Bende yeni 3 adet coin belirledim ve onlarla yeni bir sepet oluşturarak, yeni bir maceraya daha girmeyi planlıyorum :)
Birde Gate.io borsası ile ilgili sormak istediğim bir soru var;
- KYC şartı varmı? Varsa işlem ne kadar sürüyor.
- Alım-satım emirlerinde gecikme vs bir sıkıntı çıkabiliyor mu?

Yeni sepetinizde başarılar dilerim :)
İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. :)

KYC şartı var, hatta KYC yapmadan cüzdan adresi dahi oluşturmuyor. İşlemi yapınca cüzdan adresleri direkt açılmıştı, o yüzden onaylanmasının ne kadar sürdüğüne dikkat etmemiştim ben. Genel olarak arayüzünü hiç beğenmiyorum, trade ekranını da aynı şekilde ama emir girerken gecikmeyle karşılaşmadım. Kripto para çeşitliliği çok diye ara sıra mecburen kullanıyorum açıkçası.

Elinize sağlık. Yaklaşık 3-4 ay kadar evvel elimde bulunan fiziksel altının yarısını dijitale geçirme (park etme) kararı almıştım. Bu karar neticesinde başarılı oldum diyebilirim. Az evvel 3 ay sonra doğacak çocuğum için 7 yaşına geldiğinde kullanmak üzere bir sepet hazırlama fikri aklıma geldi. Bu fikirden sonra sizin bu konunuzu görmem tesadüf müdür tevâfuk mudur bilemiyorum ancak bire bir şekilde bende alım gerçekleştiriyorum şimdi. Konunuzu takipteyim. Tekrar teşekkürler.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Elinize sağlık. Yaklaşık 3-4 ay kadar evvel elimde bulunan fiziksel altının yarısını dijitale geçirme (park etme) kararı almıştım. Bu karar neticesinde başarılı oldum diyebilirim. Az evvel 3 ay sonra doğacak çocuğum için 7 yaşına geldiğinde kullanmak üzere bir sepet hazırlama fikri aklıma geldi. Bu fikirden sonra sizin bu konunuzu görmem tesadüf müdür tevâfuk mudur bilemiyorum ancak bire bir şekilde bende alım gerçekleştiriyorum şimdi. Konunuzu takipteyim. Tekrar teşekkürler.
Yatırım tavsiyesi değildir.
Teşekkür ediyorum, analı babalı sağlıklı şekilde büyür umarım. :) Güzel bir vakitte kripto para piyasasına geçmişsiniz. Ama kimsenin varlık kaybına vesile olmak istemem, o yüzden tekrar söylemeliyim ki bu tercihler bana ait, sizin kendi fikir ve araştırmalarına dayanarak sepet oluşturmanız daha yararlı olabilir. Son karar tabii sizin. İyi akşamlar. :)
Ytd.

Teşekkür ediyorum, analı babalı sağlıklı şekilde büyür umarım. :) Güzel bir vakitte kripto para piyasasına geçmişsiniz. Ama kimsenin varlık kaybına vesile olmak istemem, o yüzden tekrar söylemeliyim ki bu tercihler bana ait, sizin kendi fikir ve araştırmalarına dayanarak sepet oluşturmanız daha yararlı olabilir. Son karar tabii sizin. İyi akşamlar. :)
Ytd.
Uyarınız için teşekkür ediyorum, çok naziksiniz. Sepetinizde bulunan 3(üç) kripto parayı zaten takip ediyordum. Yazıp yazmamak konusunda tereddüt ettim aslında ancak bir hatıra olsun istedim.

VANCAT token de bu listeye eklenebilir. BSC tabanlı proje. Binance'nin NFT sektörüne yönelmesi etkili olabilir. Projenin belki de tek handikabı maksimum arzının 1 katrilyon oluşu.

Ben NFT çılgınlığının daha yeni başladığı inancındayım. Binance işleri kızıştıracak gibi. O yüzden NFT coinlerinden oluşan bir sepet hazırlamayı düşünüyorum henüz tam değer bulmamış olanlardan. YTD.

İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. :)

KYC şartı var, hatta KYC yapmadan cüzdan adresi dahi oluşturmuyor. İşlemi yapınca cüzdan adresleri direkt açılmıştı, o yüzden onaylanmasının ne kadar sürdüğüne dikkat etmemiştim ben. Genel olarak arayüzünü hiç beğenmiyorum, trade ekranını da aynı şekilde ama emir girerken gecikmeyle karşılaşmadım. Kripto para çeşitliliği çok diye ara sıra mecburen kullanıyorum açıkçası.
Teşekkür ederim. Üyeliğim vardı ama orada hiç yatırımım yoktu. KYC yapıp bir sepet oluşturacağım :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,222
Kullanıcılar
6,694
Son üye
efex
Geri