Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kullanıcıların çokça tercih ettiği, çok sayıda altcoinin listelendiği bir borsa

HitBTC, yatırımcılar için yüksek likidite ve yukarıda bahsedilen en yeni uyumlu motor teknolojileri dahil olmak üzere sayısız avantaj sunuyor. HitBTC Platformunda para yatırma ücreti olmamasına ek olarak, para çekme için ödenen ücretler de sabittir. Kullanıcının isteğine bağlı olarak daha fazla güvenlik onayı koymayı mümkün kılar. Ayrıca kullanıcı dilerse giriş yaptığı saatleri çok detaylı bir şekilde görebilir. HitBTC'nin Avantajları; birçok kripto parayı destekler, kimlik doğrulama olmadan çalışmayı mümkün kılar (kimlik doğrulama aşamasını geçmeden).
İyi yönleri:
+ İyi derecede likidite
+ Son teknoloji uyumlu motor(algoritma) teknikleri
+ 150'den fzla ticaret enstrümanı mevcut
+ İsteğe bağlı olarak güvenlik prosedürleri.

Kötü yönleri:
+ Arayüzü yeterince gelişmiş değil. Ayrıca arayüz geçişleri çok yavaş.

HitBTC, yatırımcılar için yüksek likidite ve yukarıda bahsedilen en yeni uyumlu motor teknolojileri dahil olmak üzere sayısız avantaj sunuyor. HitBTC Platformunda para yatırma ücreti olmamasına ek olarak, para çekme için ödenen ücretler de sabittir. Kullanıcının isteğine bağlı olarak daha fazla güvenlik onayı koymayı mümkün kılar. Ayrıca kullanıcı dilerse giriş yaptığı saatleri çok detaylı bir şekilde görebilir. HitBTC'nin Avantajları; birçok kripto parayı destekler, kimlik doğrulama olmadan çalışmayı mümkün kılar (kimlik doğrulama aşamasını geçmeden).
İyi yönleri:
+ İyi derecede likidite
+ Son teknoloji uyumlu motor(algoritma) teknikleri
+ 150'den fzla ticaret enstrümanı mevcut
+ İsteğe bağlı olarak güvenlik prosedürleri.

Kötü yönleri:
+ Arayüzü yeterince gelişmiş değil. Ayrıca arayüz geçişleri çok yavaş.
her hangi bir sorunda muhattap bulmak çok zor.
support berbat @gkkrlmz 2FA sorunu yaşadı 2 aydır açmadılar adamın hesabını
hatta şikayet bölümümüzde mevcut ek bir bilgi olarak burada kalsın ;)

her hangi bir sorunda muhattap bulmak çok zor.
support berbat @gkkrlmz 2FA sorunu yaşadı 2 aydır açmadılar adamın hesabını
hatta şikayet bölümümüzde mevcut ek bir bilgi olarak burada kalsın ;)
Uzun zamandır kullandığım bir borsa hocam. Yazdığım gibi özellikle altcoinler için kullandığım bir kaç borsadan biri. Hotbit'i de altcoinler için kullanıyorum. Yazdığınız ilginç. Ben de tam tersi hızlı bir şekilde sorunumu çözdürdüm bir kaç kere. Aslına bakarsanız KuCoin'de ulaşmak oldukça zor. Benim için KuCoin sinir stres olmama sebep olan bir borsa.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri