Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kurban Bayramı Ücretsiz BNB Etkinliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kurban Bayramının ilk günü olan 28 Haziran 2023 tarihinde sitemizde aktif olan kullanıcılara yönelik ücretsiz BNB dağıtım etkinliğidir.

Tek yapılması gereken bu konu altına BEP-20 BNB adreslerini yorum olarak yazmaları ya da özel mesaj yoluyla bana iletmeleridir.

Etkinlik tarihi : 28 Haziran 2023 00:01-23:59 arası

Ödül : 0.0001 BNB

Ödül dağıtım tarihi : en geç 01 Temmuz 2023 tarihine kadar dağıtım gerçekleştirilecek.

- 28 Haziran'dan sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

- Sadece BSC (Binance Smart Chain- BEP 20) ağına ait adreslere gönderim yapılacaktır. Başka ağlara gönderim talepleri gerçekleştirilmeyecek ve ödül hakkı kaybedilecektir.

- Hatalı, eksik adres gönderimi vb. Sebeplerle üye kaynaklı sorunlar nedeniyle ödülün gönderilememesi ya da ulaşmaması durumundan satoshiturk.com sorumlu değildir.

- borsa cüzdanlarında yatırma alt limitleri bulunmaktadır. Bu duruma dikkat edin. Bu tarz bir durum nedeniyle hesabınıza geçmezse ödül sorumluluk bize ait değildir.

- Sahte, çoklu hesap vb. ile sistemi kandırmaya çalışan üyeler süresiz uzaklaştırılacaktır.

0x10DB8F46Ec0812a0F36c83bD86A81180A5483bcC olacak hocam :)

Kurban Bayramının ilk günü olan 28 Haziran 2023 tarihinde sitemizde aktif olan kullanıcılara yönelik ücretsiz BNB dağıtım etkinliğidir.

Tek yapılması gereken bu konu altına BEP-20 BNB adreslerini yorum olarak yazmaları ya da özel mesaj yoluyla bana iletmeleridir.

Etkinlik tarihi : 28 Haziran 2023 00:01-23:59 arası

Ödül : 0.0001 BNB

Ödül dağıtım tarihi : en geç 01 Temmuz 2023 tarihine kadar dağıtım gerçekleştirilecek.

- 28 Haziran'dan sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

- Sadece BSC (Binance Smart Chain- BEP 20) ağına ait adreslere gönderim yapılacaktır. Başka ağlara gönderim talepleri gerçekleştirilmeyecek ve ödül hakkı kaybedilecektir.

- Hatalı, eksik adres gönderimi vb. Sebeplerle üye kaynaklı sorunlar nedeniyle ödülün gönderilememesi ya da ulaşmaması durumundan satoshiturk.com sorumlu değildir.

- borsa cüzdanlarında yatırma alt limitleri bulunmaktadır. Bu duruma dikkat edin. Bu tarz bir durum nedeniyle hesabınıza geçmezse ödül sorumluluk bize ait değildir.

- Sahte, çoklu hesap vb. ile sistemi kandırmaya çalışan üyeler süresiz uzaklaştırılacaktır.
0x6f74733940fd7fa0591a293eed35f36906bc0160

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri