Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kusama (KSM) Yükselmeye Hazır Mı?

dart-1943313_640.jpg

Ünlü kripto para analistlerinden Lark Davis, Mart ayı sonunda çektiği bir videosunda Nisan ayında yükselme potansiyeli olduğuna inandığı kripto para projeleri hakkında fikrini belirtmişti. Ünlü analistin üzerinde durduğu kripto para birimleri arasında Kusama (KSM) da vardı.

Nasıl bir kripto para projesi olduğunu detaylı öğrenmek isteyenler için Kusama ile ilgili inceleme yazımın linkini hemen buraya bırakıyorum.

Davis, Kusama’nın Parachain müzayedelerinin muhteşem olacağını vurgulamıştı. Davis, bu gelişmenin 2021 yılı içinde kripto para dünyasında en çok ses getirecek gelişmelerden biri olacağını, Kusama arzının büyük bölümünün tahvillere kilitleneceğini belirtirken bu durumun piyasada 6-24 ay arasında KSM kıtlığı yaşanmasına sebep olacağından ve insanların stake edecek KSM bulmakta zorlanacaklarından dolayı fiyatının artma ihtimalinin yüksek olduğunu iddia etmişti.

Nisan başında 478 dolar seviyelerinde olan KSM, sonraki 15 günlük süre zarfında 406 dolar ile 480 dolar seviyeleri arasında gidip geldi. En son dün itibariyle 440 dolar seviyelerinden atağa kalkan KSM, 470 dolara ulaştıktan sonra düzeltme yaparak önceki seviyesine inse dahi, tekrar yükselişe geçerek 465 dolar seviyelerine ulaşmayı başardı.

Mart ayı içinde de benzer şekilde hareketler sergiledikten sonra 566 dolar seviyesine çıkarak ATH belirleyen Kusama’yla ilgili dikkatimi çeken nokta, yükseliş trendine girdiğinde düzeltmeler yapsa dahi bu trendi uzun sürdürdüğüdür. Genelde yeni ATH belirlemeden yolundan dönmeme gibi bir özelliği olduğunu düşünüyorum.

Piyasadaki diğer ünlü analistlerin bazıları da Kusama ile ilgili olumlu görüş bildiriyor. Kusama’nın yıl içinde birkaç bin dolara ulaşacağını düşünen analistler mevcut.

Görüşlerini yaşanacak gelişmelere dayandıran analist görüşleri ve Kusama’nın klasik grafik hareketlerini göz önünde bulundurduğumuzda yükseliş potansiyeli olan bir kripto para birimi karşımıza çıkıyor.

Ben, takip ettiğim kadarıyla Kusama ile ilgili görüşlerimi paylaşıyorum. Bu, bir yatırım tavsiyesi değil kişisel bir çıkarımdır. Bununla birlikte Kusama’nın yakından izlenmesinde fayda görüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri