Neler yeni

Latoken Borsası

Vonzarovich

Orgeneral
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
5,646
Çözümler
1
Tepkime puanı
3,139
Puanları
1
Konum
Kocaeli
BNB
0.00000642
Cinsiyet
Erkek
Latoken kripto para borsası, yaptığı çeşitli airdroplar ve IEO'lar sayesinde adını piyasada çok hızlı bir şekilde duyurmayı başarmış bir borsa olarak ön plana çıkmaktadır. Ancak bunları söylerken tamamen tanımsal yaklaştığımı belirtmek isterim. Alım/satım motoru yeteri kadar iyi değil. Ara yüzü üzerinde çok ciddi değişiklikler yapılmalı. Ayrıca sene başında sahte hacim oluşturduğu yönünde bu borsaya pek çok suçlamada bulunulmuş, borsa suçlamaları reddetmiş olsa bile bu yatırımcıları yeteri kadar tatmin etmemişti. Kripto para piyasasının anonimliği kadar şeffaflığı da hiç bir şeyin sonsuza kadar gizli kalmasına müsaade etmemektedir. Yanlış anlaşılmasın bu tamamen şahsi fikrim.

Gelelim borsanın özelliklerine. Öncelikle oldukça fazla IEO ve Airdrop ile karşılaşmak mümkün bu borsada. Özellikle yeni çıkan ve herhangi bir borsada listelenmeyen kripto paraların bu borsa kanalıyla düşük maliyetlerle IEO yaptığı ve adını duyurmak içinde ayrıca airdrop düzenlediği bilinen bir gerçek. Aslında airdrop işleminin doğasında olan bir durum. Ancak bu durumun bir borsa üzerinden gerçekleşmesi oldukça rahatsız edici oluyor. Daha önce listeleme almamış tokenların büyük çoğunluğu airdrop ile ödülleri dağıtıyor dağıtmasına ama, ya lansman fiyatıyla belirlenen ve airdropta kullanıcılara vadedilen miktarın çok altında kalıyorlar ya da herhangi bir değere bile ulaşamadan ortadan kayboluyorlar. IEO kısmında insanların yaptığı yatırımların buhar olmasını saymıyorum bile. Bu noktada büyük borsaların farkı çok açık belli oluyor. Büyük borsalar çoğunlukla bu tip durumlarda kullanıcıların en az seviyede zarar görmesi için bir takım teminatlar almaktadır.

Latoken borsası için bir diğer handikap ise oldukça yüksek olan gönderim ücretleri. Airdroplar ile kazanılan küçük meblağların hızlı bir şekilde dışarı çıkmaması için bu işlem ücretleri kanalıyla büyük bir gayret sarf edilmiş sanırım. Ama bir çok borsanın aksine oldukça küçük miktarlarda al sata müsaade etmesi en olumlu yönü olarak tespitlerim arasında yerini aldı diyebilirim.

Latoken borsasını elbette kullanıyorum. Bazen güzel airdroplar denk geliyor ya da küçük airdroplardan gelenlerle büyük airdropların gönderim ücretlerini karşılamış oluyorum. Çok iyi bir borsa olarak düşünmesem de akmasa da damlıyor diyebileceğim ve sürekli olarak yeni airdroplar yapan bir borsa olduğundan musluk sitelerinin çoğundan daha fazla getiriye sahip bir borsa olduğunu söyleyebilirim.

Latoken borsasına üye olmak isterseniz : www.latoken.com adresini kullanabilirsiniz. Ancak KYC 2 yani kimlik doğrulama yapmadan, neredeyse hiçbir işlemi tam olarak gerçekleştiremeyeceğinizi unutmayın lütfen
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
12,487
Mesajlar
54,355
Kullanıcılar
6,510
Son üye
İlhan
Üst