Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Lila Kağıt Halka Arzı (Maylo, Sofia v.b)

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
images (4).jpg

SPK tarafından yayınlanan 25.04.2024 tarihli bülten ile arz onayı alan bir diğer şirket ise Lila Kağıt San. A.Ş oldu.

Lila Kağıt, 2006 yılında Türkiye’nin ve dünyanın hızla artan hijyenik temizlik kağıdı ihtiyacını karşılamak amacıyla %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur. Yıllık 271 bin tonluk kağıt üretim kapasitesi ve 300.000 m2 toplam alana yayılı üretim tesisi ile, sektörde aynı kampüste üretim yapan tam entegre tesisler içinde Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük oyuncularının biri konumundadır. Sofia, Maylo, UltraBerrak, Nua markaları ve tuvalet kâğıdı, kâğıt havlu, mendil, peçete gibi hijyenik temizlik kağıdı ürünleriyle tüketicilerine 80.000’den fazla noktada ulaşan Lila Kağıt, 5 kıtada 80’i aşkın ülkeye yarı mamul ve mamul ihracatı yaparak ülke ekonomisi için katma değer sunmaktadır.

Lila kağıt bünyesinde kağıt, hızlı tüketim, enerji, tekstil boyahane gibi farklı sektörlerden markaları barındırmaktadır. Bu alanda en önemli markaları ise maylo ve sofia gibi hijyenik kağıt ürünler olmaktadır.

Lila kağıt halka arzı
  • Bist Kodu: #LİLAK
  • Lot Adedi:120,000,000 lot
  • Fiyat: 37,39 TL
  • Arz Büyüklüğü: 4,4 Milyar TL
  • Dağıtım Şekli: Bireysele eşit
  • Talep toplama tarihleri: 30 Nisan- 2 Mayıs - 3 Mayıs
  • Bireysele ayrılan pay: %70=84.000.000 LOT
  • Yurtiçi Kurumsala ayrılan pay %20
  • Yurtdışı Kurumsala ayrılan pay %10
  • Katılım endeksine uygun
Fon Kullanım Yerleri
halka arz detayları geldikçe yazımız güncellenecektir.

Katılımcı sayısına göre düşebilecek lot sayısı
2 M Katılım 42 LOT:1570 TL
2,5 M Katılım 34 LOT-1270 TL
3M Katılım 28 LOT-1048 TL
3,5 M Katılım 24 LOT-898 TL
4M katılım 21 LOT- 785 TL

40 lot yeterli olacaktır diye düşünüyorum

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri