Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Lila Kağıt Halka Arzı (Maylo, Sofia v.b)

Valla hocam sabır isteyen işler :) birde kar oranları beni tatmin etmiyor hocam
sabır bende de yokta çocuklara vasi hesabı açtım ileride okul taksidi ev yada iş kurma paraları olur diye başladım kendi adlarına çekim kapalı koç batarsa hepimiz batarız zaten gibi büyük şirketlerden uzun vadeli topluyorum hemde arzlara katılıp portföy büyütüyorum

Koç batarsa ülke batar sadece borsa degil :)
o yüzden buna benzer şirketlerden topluyorum varsın sasa gibi 10 kat yapmöasın birden 10 katı yıllara yayarak düzgün gitsin ilk hedefim çocukların hesapta 500 KOÇ-500 Tüpraş-500 Ford- yapmak sonrasında araya bir kaç enerji şirketi eklemek yani komple büyükbaşlar :D coinde bile ETH-BNB-LTC üçlüsünden şaşmadan gidiyorum ben garanticiyim biraz

o yüzden buna benzer şirketlerden topluyorum varsın sasa gibi 10 kat yapmöasın birden 10 katı yıllara yayarak düzgün gitsin ilk hedefim çocukların hesapta 500 KOÇ-500 Tüpraş-500 Ford- yapmak sonrasında araya bir kaç enerji şirketi eklemek yani komple büyükbaşlar :D coinde bile ETH-BNB-LTC üçlüsünden şaşmadan gidiyorum ben garanticiyim biraz
Fazla garanti işin hocam. Benim sepet alt dolu :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,176
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri