Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Locc Kayıt Linki: Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

Arkadaşlar herkese merhaba. Yukarıdaki linkten tıklayıp kayıt olduktan sonra sizi indirme sayfasına yönlendirecektir. Bugün sizlere kendiminde ciddi yatırımlar yaparak oynadığı güzel getirisi olan Locc oyunundan bahsetmek istiyorum. Bu oyun yaklaşık olarak 6 ay önce beta olarak piyasaya sürülmüş, öncesinde de oyunun altyapısını oluşturmak adına çeşitli projeler geliştirilmiş bir sistemdir. Şimdiye kadar yol haritasında belirtilen bütün hedeflerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Bu zamana kadar ki ve bundan sonraki yol haritasını aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz.​

yol haritası.jpeg

Kısaca 2024'ün ilk çeyreğinde borsada listelenmek istiyorlar.

Locc şirketinden kısaca bahsedecek olursak, İngiltere'de kurulmuş, 10 Milyon Sterlin yatırım almış D&E Games adında bir şirket. 22-24 Eylül'de Gaming İstanbul Fuarına Locc oyunu ile katılacaklarını da bildirmek isterim. Bu tarz gelişmeler oyuna olan güveni yükseltiyor. Gitme imkanı olan arkadaşları Fuarda Locc standına mutlaka uğramalarını Locc baskılı ürünleri incelemelerini tavsiye ederim. Gaming İstanbul'un afişini sizlerle paylaşayım;

gamingist.jpeg

Arkadaşlar bu oyunun mantığı, oyun içerisinde bulunan Nft kahramanları satın alarak, o kahramanların getirisini günde 1 defa girip toplamak. Topladığınız Locc tokenları USDT'ye çevirip tekrardan borsaya çekmek. Oyuna ilk üye olduğunuzda size 2 günlük nft kahraman hediye ediliyor. Ayrıca oyunda 15 dolarlık başlangıç paketi bulunmakta. O paketi satın aldığınız takdirde şuanda mevcut kampanya dahilinde 5-15 USDT arası iade ediliyor. Bu tutar o günkü paketi satın alan oyuncu sayısına göre değişmekte. Genel olarak 7 USDT iade ediliyor günlük. Paketin içerisinde 2 adet kahraman bulunmakta. Birisi 10 günlük, bu süre zarfında 20 dolar kazandırıyor. Diğeri ise 70 günlük, bu süre zarfında 16 dolar kazandırıyor. 10 günde yatırdığınızı amorti edip üstüne kâra geçiyorsunuz. Bu paketi almanızı tavsiye ederim. 10 günde 20 dolar kâr kimin kötüsü değil mi?

benim yatırdığım.jpeg

Yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz üzere ben oyuna 17 Ağustos'ta kayıt oldum ve 432 dolarlık yatırım yaptım. Ardından oyuna güvenim giderek attı ve 721 dolarlık daha yatırım yaptım. Şuanda günlük kazancım 40 dolar. Oyun içerisinde biriktikçe kahraman almaya devam ederek günlük kazancımı yükseltmeyi hedefliyorum.

benim çektiğim.jpeg

Burada ise çekim yaptığım tutarları görmektesiniz. Çekim günleri her hafta Pazartesi-Perşembe günleri arasında yapılıyor. Bu günlerde ise Sabah 09:00 - Akşam 18:00 arası çekim yapabiliyorsunuz. Çekim talebi verdikten sonra max 5 dakika içerisinde çekmiş olduğunuz tutar borsa cüzdanınıza geçiyor. Bu konuda çok hızlı olduklarını söylemeden geçmek istemiyorum.

draco.jpeg

Evet arkadaşlar yukarıdaki görmüş olduğunuz tablo oyunun en kazançlı kahramanı Drako'nun tablosu. Bu tabloda A'dan Z'ye herşey belirtilmiş. Detaylıca inceleyebilirsiniz. Oyun içerisinde en kısa amorti süresine sahip olması sebebiyle oyuncular tarafından sık tercih edilen kahramandır. Bende şuan Drako'nun 6-9-10 yıldızlı kahramanları bulunmakta. Aşağıdaki resimde sahip olduğum kahramanları görebilirsiniz.

kahraman1.jpeg
kahraman2.jpeg

Oyundaki yıldız sistemini de açıklayayım kısaca. Temel olan sarı 5 yıldız. Ardından gelen pembe 1 yıldız ise 6 yıldız olarak geçiyor. Yani sarı yıldızın üzerine ekleyerek devam ediyor. Bu bilgiyi de vermiş olayım. Günlük kazancım 40 dolar. Türkiye şartlarında gerçekten çok iyi para.

ref gelirim.jpeg

Arkadaşlar bu oyunda referans sisteminden de kazanç sağlayabilirsiniz. Yukarıdaki resimde benim şimdiye kadar referanslarımın satın alım yaptıkları işlemlerden kazandığım tutarı görebilirsiniz. Ben şöyle yapıyorum, eş dost akraba kim varsa onlara oyunu anlatıyorum. Durumu olmayan kişilerin başlangıç paketinin ücreti olan 15 doları ben karşılıyorum. 10 gün sonra kâr ettiği zaman içinden 15 dolarımı alıyorum, 20 dolar kâr o kişiye kalıyor. Bununla ister yeni kahraman satın al istersen çek cebine koy havadan 20 dolar diyorum. Sizde bu şekilde referans kasabilirsiniz. Ayrıca her pazartesi günü topluluk havuzundan getirdiğiniz referans başına ortalama 300 tl pay kazanıyorsunuz. Ben geçen hafta 3 referans getirdim 900 tl pay aldım. Sizlerde bu şekilde oyunu çevrenizde arkadaşlarınıza anlatarak hem referans kasabilirsiniz hem de arkadaşlarınız 10 gün gibi kısa süre içerisinde +20 dolar kazanmış olur.

yenietkinlik.jpeg

11 Eylül itibariyle başlayan yeni bir etkinlikten de sizlere bahsetmek istiyorum. Her gün tabloda belirtilen sayı kadar Drako 6 yıldız satın alımı gerçekleşirse, o gün Drako 6 yıldız kahramanı satın alan kişilere belirtilen tutarda ödül veriliyor. Drako 6 yıldızın fiyatı 72 USDT. Örnek veriyorum sizin satın aldığınız gün toplamda +180 kişi Drako 6 yıldız satın alırsa size 36 USDT iade edilir. Aldığınız kahramanın yarı ücretini anında çıkarmış olursunuz. Drako 6'nın günlük getirisi 2.1 USDT'dir. Kalan 36 USDT'yi ise 17 günde amorti edebilirsiniz. 17. günden sonra her gün 2.1 USDT kâr etmeye başlarsınız. Drako 6'nın toplam süresi 80 gündür.

piyasa değeri.jpeg

Son olarak şunu da belirtmek isterim ki arkadaşlar, TronScan üzerinden görmüş olduğunuz üzere Locc Token'in toplam güncel piyasa değeri 192.995.000$'dır. 1 Locc Token'in değeri ise 0.3509$ yani 10 TL civarıdır. Ekip belirli aralıklarla belli miktarda Locc Token'i burn adresine transfer ederek yakım işlemi gerçekleştiriyor ve 1 Locc'un USDT karşılığı değeri yükseliyor. Şimdiye kadar bu tarz oyunları denedim hep. Ama ilk defa bir oyuna bu kadar çok güvendim ve inandım. Geleceği gayet parlak görünüyor. 2024'ün ilk çeyreğinde borsada listelenirse eğer daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. İlerleyen zamanlarda 1180 Dolarlık Drako 11 yıldız ve 1920 Dolarlık Drako 12 yıldız kahramanların ikisini de satın alacağım. Bu konuda anlattıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir. Ben sadece sistemi elimden geldiği kadarıyla sizlere anlatmaya, tanıtmaya çalıştım ve geleceğini görüp inandığım için sizlerle paylaşmak istedim. Bu gibi sistemlerde her zaman risk vardır bunu unutmayın. Sizleri seviyorum, buraya kadar okuduysanız emeğe saygı olarak konuyu beğenirseniz çok memnun olurum. Bol kazançlar dilerim 🙏💲💵💰💸

Locc Kayıt Linki: Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri