Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merhaba başlıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba aranıza yeni katıldım bitcoin işine bugünden itaberen başlıyorum kendimi bu konuda geliştirecegimi umuyorum ve başırılı olucagımı düşünüyorum herkeze iyi forumlar diliyorum
Hoş geldin . kendini geliştirme isteğin ve başaracağına inanman , zaten işin yarısı demek. Araştırdığın konuları gerçekten anlayıp, öğrenip özgün metinler halinde paylaşırsan önce kendine sonra da herkese faydan olur. ben de forumda yeniyim ama daha öncesinde bazı tecrübelerim oldu. Zamanla bilgi birikimin oluyor. Ve İngilizce'yi de iyi seviyede öğrenebilirsen Amazon.com' dan dünyanın her yerine satış yaparak bile çok iyi paralar kazanabilirsin. Sadece İngilizce bilgisiyle ülkemizdeki asgari ücretin beş-on katını kazanan genç öğrenci kardeşlerim var.
 
Merhaba hoş geldin ufak bir düzeltmede bulunmak istiyorum yanlış anlaşılmasın herkeze değilde herkese olarak yazılıyor haberin olsun :) biraz dikkat edersen yazım kurallarına senin içinde güzel bir his olacağını görürsün
Foruma hoş geldin tekrardan umarım umduğun gibi olur.

İyi forumlar..
 
Hoş geldiniz, kripto para sektörü zor, sabır gerektiren ve dolandırıcı kimselere ve sistemlere dikkat etmemizi gerektiren bir sektördür. Bunu bilmenizde fayda var diye düşünüyorum. Ama tüm bunlara göğüs gerdikten sonra bu sektörün getirilerinin sizi çok mutlu edeceğine neredeyse eminim. Sadece para kazanmak ve kazanacağınız miktarın büyüklüğü açısından söylemiyorum bu gibi forum veya Telegram üzerinden katılacağınız gruplarda çok güzel arkadaşlıklar ve çok güzel bir ortam kurma şansına sahipsiniz. Lütfen arkadaş çevrenizi ve ortamınızı kurarken dikkatli olmayı unutmayın. Dolandırıcılığında kol gezdiği bir sektördesiniz. Güzel ve hayırlı kazançlar diliyorum. Sabır etmeyi ve inatçı olmayı unutmayın.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,694
Son üye
kral3321
Geri
Üst