Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merhaba Satoshiturk forumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle selam:
Adım mert,
Para kazandırma site ve uygulamalarını yakından takip ediyorum. Ama söylemek gerekirse bu site gibi hiç bir site görmedim. Ama bu sitenin güzel forumunu görünce, Niyetim para kazanmak değil sohbet etmek oldu. Siteyi geliştiren ve site hakkında çalışan tüm yöneticiler ve moderator'ların eline sağlık, Umuyorum ki çok ziyaretcisi olacak.
İlk konum olduğu için bir yanlışlık yaptıysam özür dilerim.
Herkese iyi forumlar...

Hoş geldin. Umarım güzel vakit geçirirsin. Bizimde gözümüz kaliteli insan gözlüyor. :)

Hoşgeldin.Dilerim keyifli zamanlar geçirir.Daha güzel yazılar yazabilirsin

Hoşbuldum: Bu arada Konu oluştururkenki kurallara baktım ama her konuda resim ve ya bir grafik olması gerekiyor mu? Teşekkür ederim.
Konu ile alakalı bir resim veya fotoğraf olursa görsellik daha zengin olmaz mı? Konumuz daha güzel görünür ve okuyucu çeker. Sizin için yani. :)

Hoş geldin ,iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,207
Kullanıcılar
6,695
Son üye
regtrader
Geri