Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metatime 08.07.2023 AMA Notları

Metatime CEO su ile Twitter fenomeni Kripto efsanesi arasında bugün bir AMA yapıldı. Önemli notları derledim bu yazıda.

-Önümüzdeki pazartesi itibariyle pek çok fenomen tarafından tanıtım yapılacak. Türk fenomen bahsettiklerim.

- Marketing çalışmalarına hız veriliyor.

- Ana haber bültenlerine çıkacağı söylendi.

- Binance dışında pek çok borsayla anlaşma tamam, projenin listeleme tarihi vermesi bekleniyor.

- Bybit Global listeleme için 1500 kişinin daha üyelik oluşturup 100 dolarlık alım (MTC) yapması gerekiyor.

- Yakım yapılacak. Bir kısmı tahtadan alım şeklinde olacak.

- CEO tahtadan 50 bin dolarlık alım yapma sözü verdi.

- NFT Market ve Launchpad platformu ağustos Eylül gibi yayına alınacak.

- 10 centler için stake havuz planlaması yapılacak.

- ilerleyen haftalarda Global tanıtım çalışmaları yapılacak.

Hatırladıklarım ve Önemli gördüklerim bunlar. Eklemek isteyen olursa konu altına yazabilir.

Son düzenleme:
katılamadım güzel işler yapmaya çalışılıyor ancak acemilikden kaynaklı sorunlar var gibi duruyor fenomen kararı doğru bir karar saçma sapan ödemeler yapılmadı ise çünkü bir çok kişi kendileri araştırma yapmak yerine fenomenlerin dediklerini yapıyor

Bence gayet güzel kararlar alınmış. Theleon hocanın dediği gibi bazı şeyler acemice yapılsada güzel şeyler yapmaya çalışıyorlar, bu iyi bir şey. YTD.

Çalışma güzel umarım fenomenler değilde iş adamları ve ya bu alanda bilgisi tecrubesi kanıtlanmış kişiler destek olursa daha cok guven kazanır. Fenomen dersekde maalesef şu zamanda herkes fenomen ama kimse fenomen değil

katılamadım güzel işler yapmaya çalışılıyor ancak acemilikden kaynaklı sorunlar var gibi duruyor fenomen kararı doğru bir karar saçma sapan ödemeler yapılmadı ise çünkü bir çok kişi kendileri araştırma yapmak yerine fenomenlerin dediklerini yapıyor
Artık eskisi kadar fenomenlerin dediklerini yapanlar yok hocam. Artık olay açığa çıktığından ve %99 u bu işi para için yaptığından genellikle sürekli bir takipçi gider gelir dengesi var. Eskisi kadar takipçi de yükseltemiyorlar.

Yatırım yapmayı düşünüyorum dedi kripto efsanesi. Ama ciddi bir yükseliş olmadı. Ceo yakım yapılacağını söyledi. Yine yükseliş olmadı. Borsalar tamam dendi. Yine yükseliş olmadı. Ceo kendi alım yapacağım dedi tahtadan yine ciddi bir yükseliş yaşanmadı.

Benim korkum fiyat tepelerinin buraları olması. Kripto efsanesi 50x yapacak potansiyele sahip dedi. 50x şuanki fiyatını geçtim 10 cent fiyatıyla bile 5 dolar eder. Ortalama 3 ay sonunda 500m civarında arzı olacağı I hesaplarsak 2.5 milyar dolar piyasa değeri eder. Marketcapte en tepelerde demek bu. Çünkü arzı düşünüldüğünde 1 dolar gibi rakamlar, ortada coin değil sadece bir token varken imkansız gibi geliyor. Olsa bile manipülatif olur ve ilk 100 degeçicş olarak yerini alır gibi. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,191
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri