Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metatime Bybit Listelemesi

Bybit global haftasonları çalışmıyoruz bu gece saatleri içerisinde paylaşacağız diye aktardı.Öne almaya çalıştık ama en geç bu gece yayında olacak. KYC firması avrupa da fatura çıkmadan olmuyor dediler haftasonu tatilde çalışmadıklarından yarın erken saatlerde çıkmış olacağız inşallah.

Bybit’de depozit daha açılmadı claim da aktif değil bu sebeple çekim videosu çekemiyoruz yarın hepsi çözülmüş olarak çıkacağız,müsterih olun 🙏

Global bir borsanın hafta sonu çalışmaması ilginç geldi üstüne birde kyc firmasının hafta sonu çalışmaması tatili olmayan bir memur olarak özendim doğrusu

MTC olarak kesilmesi demek cüzdana değilde direkt olarak mı transfer olacağı anlamına geliyor hocam ve dediğim gibi ilk listelemede ekip kendi tahtayı kuracak anladığım kadarı ile 10 günde bir borsa listelemesi olacak deniliyor buda belki kilitler açılana kadar iyi fiyattan atabileceğimiz anlamına geliyor ama hala nasıl çekebileceğimi anlamadım yarından itibaren İnternet olmayan yerde olmamda benim şansım olsa gerek
CEX ten herhangi bir token çekerken o token üzerinden kesiliyor ya hocam. Oun gibi olacakmış. Ama bu direkt borsa mı demek, yoksa cüzdan sonra borsa mı bilemiyorum.

Bybit global haftasonları çalışmıyoruz bu gece saatleri içerisinde paylaşacağız diye aktardı.Öne almaya çalıştık ama en geç bu gece yayında olacak. KYC firması avrupa da fatura çıkmadan olmuyor dediler haftasonu tatilde çalışmadıklarından yarın erken saatlerde çıkmış olacağız inşallah.

Bybit’de depozit daha açılmadı claim da aktif değil bu sebeple çekim videosu çekemiyoruz yarın hepsi çözülmüş olarak çıkacağız,müsterih olun 🙏

Global bir borsanın hafta sonu çalışmaması ilginç geldi üstüne birde kyc firmasının hafta sonu çalışmaması tatili olmayan bir memur olarak özendim doğrusu
Hocam gerçekten artık söyleyecek söz bulamıyorum. Ama içimden geçenleri anlıyorsundur diye tahmin ediyorum.

Ben ön satışlardan alım yapmadım, sadece airdrop için kullanıyorum şahsen istediğim Ocak ayına kadar fiyatı 0.5$-1$ aralığında olsa hatta 1$'dan fazla olsa harika olur, tabi zamanla bekleyip görücez :D YTD.
Ben aldım ön satıştan her türlü yatırımdan fazlasını alacağıma inancım tam ama belirsizliği sevmem hiç bir zaman belirsizlik var diye geçen hafta 10 yıllık işimi değiştirdim hemde o kadar kurs parası harcamış olmama rağmen 🥵

Ben aldım ön satıştan her türlü yatırımdan fazlasını alacağıma inancım tam ama belirsizliği sevmem hiç bir zaman belirsizlik var diye geçen hafta 10 yıllık işimi değiştirdim hemde o kadar kurs parası harcamış olmama rağmen 🥵
Aynı şekilde bende belirsizlikleri sevmiyorum hocam en azından iyi-kötü ne olacağını bilmek lazım :) İş için kötü olmuş hocam :( Geçmiş olsun

Ortalık karışacak vaziyet alın 😁

Screenshot_20230626_104030_org.telegram.messenger.jpg

Bybit bölgesel listeleme yapacak sanki.

CEO hiç MTC vermedik diyordu. Şimdi 300 bin MTC uçtu Bybit e

Elimde 1 tane bile tutamayacağım. Hepsini aldığım fiyatın 1 cent üzerinde bile olsa satacağım.

Son dakika oldu hala nasıl aktarım yapılacağı belli değil.

KYC olayı tam bir yılan hikayesi. Yasal olarak zora sokacak projeyi TL ile alım yapanların özgürce gönderimine müsaade ederse.

TL ile alım neden yaptırırsın ki anlamadım hiç. Söylenecek söz çok. Bende sinir kalmadı ama.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

@Vonzarovich hocam aynı düşüncedeyim listelemede alanlarınkini açarsın onlar satar listelemeden bir saat sonra yapıyorsun madem bölgesel listeleme yapacaktın Türk borsasına soksaydın önce yada bekleseydin kendi borsanı açana kadar usdt ödedik listelemeyi diyor o zaman gönderilen ekibin kendi elindekiler global bir borsada o kadar para toplayıp neden bölgesel yaptıklarını anlamadım dünki dediğim gibi paranın tatlı yüzü baskın geldi yada açıklanan yatırım aldık haberleri fomo içindi bugün bitexen den aldığım xnp açılacak her şeyi net ve her şeyi tam belli saati saatine yol haritası var yani zor bir şey değilmiş

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,254
Kullanıcılar
6,697
Son üye
Wolfman0735
Geri