Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metatime Ön Satış Tamamlandı

indir.jpeg

Metatime tarafından çeşitli fiyatlarla dönemsel olarak satışa sunulan Metatime Coin satışı tamamlandı. Çeşitli kilit süreçleri ile satışa sunulan Metatime Coin artık 26 Haziran 2023 tarihi itibariyle CEX ve DEX borsa/borsalarında satışta olacak.

Toplamda yaklaşık 38 milyon dolarlık satış gerçekleştirildi.

Üyelerimizin bilgisine.

Süreç ile alakalı sorularınızı konu altından ya da özel mesaj yoluyla bana yapabilirsiniz.

Bir türk projesi olarak kripto piyasasını sarsacak gibi duruyor inşallah güzel bir şekilde ilerleme katederler diğer projeler gibi sadece para toplama hedefine girip paranın kölesi olmazlar diye umuyorum :)

Bana OKX mantıklı geliyor ilk olarak dikkat çekici olur akabinde bybit, kucoin ve allahın emri mexc :) olur diye düşünüyorum iyi para topladılar binance bilmem ama bir çok borsada listelenebilirler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,692
Son üye
CryMsty
Geri