Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metatime Yusuf SEVİM Görevi Bıraktı !!!

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Metatime-2.jpg

büyük umutlar ile büyük teknolojik hedefler ile yola çıkan ancak yönetimsel ve topluluk liderleri tarafından yapılan hatalar nedeni ile istediği başarıyı yakalamak yerine sürekli geri giden Metatime ceosu olarak görev yapan Yusuf Sevim görevinden ayrıldı. Yapılan hataların başında gelen finansal imkanları kullanamamak gelirken Metatime gerek MTC arzını gerek ise topladığı yatırım miktarını bol keseden dağıttı. 11 BTC ödülü saçma reklam anlaşmaları ve fenomenlere ödenen yüksek ücretler projeye hiç katkı sağlamazken bunun yanında projeye de köstek olmaktan öte gidemedi.

Metatime ilk listelmesini Bybit borsasında yaparken piyasayı heyacan sarsada listelmenin sadece belirli pazarlardan öte gidememesi yatırımcının projeden kopmasına neden olmuştu. Bunun yanında son metachain geçişi ile de Bybitten tamamen kopan MTC ekibi kendi kendini delist etmek için çaba içine girdi. Yol haritasında açıklanan kendi borsasının işlemlere başlaması da tarih gelmiş olmaısna rağmen bir türlü başlamadı. Bütün bu olan olumsuzluklar yeni listeleme haberine rağmen istenilen başarıyı gösteremedi. Metachain geçişinin tamamlanması ile birlikte yükselişe geçmesi gereken MTC coin istenilen yerlere gelmezken airdroplarında çekilmesi ile düşüş devam etti.

Yukarıda saydıklarımız yönetimsel hatalar ve piyasada yapılmaması gereken hatalar olurken MTC coinin yeni listelemesinin açıklandığı gün Metatime Ceo değişikliğine gitti. Sosyal medya ağlarından yapılan ortak duyuru ile Metatime yatırımcısı ve iş geliştirme uzmanı olarak görev yapan Ali Bahadır URAL Ceo' luk görevine getirildi. Metatime tarafından yapılan açıklamaya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Umarız bu değişiklikle beraber bir çok şey değişir ve yanlışlıklar devam etmez.

CEO degisikligi ne işe yaradı. Anladığım kadarıyla verilen sözler ile alakalı CEO ya karşı aşırı tepki vardı. Bu durum sebebiyle ön plandan cekildi Yusuf bey. Ama projeden çıkmadı. Hala projenin yatırımcısı ve ortağı konumunda.

Ben verilen sözler ne olacak çok merak ediyorum. Ne büyük vaatler verildi. Şuan ortada yok.

CEO degisikligi ne işe yaradı. Anladığım kadarıyla verilen sözler ile alakalı CEO ya karşı aşırı tepki vardı. Bu durum sebebiyle ön plandan cekildi Yusuf bey. Ama projeden çıkmadı. Hala projenin yatırımcısı ve ortağı konumunda.

Ben verilen sözler ne olacak çok merak ediyorum. Ne büyük vaatler verildi. Şuan ortada yok.
zaten yeni ceo da projenin yatırımcı ortağı ve strateji uzmanıydı yani yapılanlarda onunda hatası vardı

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,194
Kullanıcılar
6,693
Son üye
sercimcim
Geri