Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metaverse Açıklaması Ardından Apple Hisseleri %8 Artış Yaşadı!

Metaverse Açıklaması Ardından Apple Hisseleri %8 Artış Yaşadı!.JPG

Metaverse Açıklaması Ardından Apple Hisseleri %8 Artış Yaşadı!​

Apple CEO’su Tim Cook’un metaverse alanında önemli bir potansiyel gördüğünü söylemesinden sonra Apple hisse senetlerinin fiyatı yükseliş yaşadı.

27 Ocak Perşembe günü Apple'ın metaverse alanındaki imkanları sorulan CEO Tim Cook, "Bu alanda büyük bir potansiyel görüyoruz ve bu doğrultuda yatırım yapıyoruz." Dedi.

CEO Tim Cook: “Her zaman yeni teknolojileri keşfediyoruz ve bu teknolojinin şu anda bize ne kadar ilginç gözüktüğüne dair uzun uzun konuşuyorum."

Apple piyasa kapanışını %8 değer ile birlikte 167,23 Dolara yükselerek gerçekleştirdi.

Tim Cook, Apple'ın App Store üzerinden AR geliştirici platformu ARKit aracılığı ile tasarlanmış 14 bin uygulamasının mevcut olduğunu bildirdi. ARKit ile tasarlanan uygulamalar, kullanıcıların metaverse evrenine girmesine yardımcı olabilir.

Metaverse daha emekleme aşamasında henüz. Büyük şirketlerin metaverse ile ilgilenmesi bu tür projelerin daha da ileriye taşınacağına işarettir bana göre. YTD :)

Bu da demek oluyor ki metaverse alanında yatırım yapmak isteyenler ama kriptolara güvenmeyenler stock ve share'lere yani hisselere de yatırım yapabilir.

Metaverse tamam da, şu Apple denen markanın işletim sistemlerini nasıl kullanıyorlar? Anlayabilmiş değilim.

Doğru dürüst kurcalanmıyor bile. "Biz yaptık, siz ellemeyin" kafasında işletim sistemi mi olur?

İşletim sistemi dediğin Linux gibi, Android gibi, hatta Windows gibi olur. Kurcalanmadık yeri kalmaz. İstediğin gibi yazar-çizersin.

Benim bünyeye çok ters bu Elma. Allerji oldum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,201
Kullanıcılar
6,694
Son üye
selcuk
Geri