Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metaverse ve Sanal para

Sanal paranın 2008 de ortaya çıktığı yazılsa da aslında bu tarih 1986 ya kadar gidiyordu.dünyadada ki tüm paralarda bir mutlaka tarih hakim gücün sembolü varken bitcoin başta diğer sanal paraların hiçbirinde belli bir devleti temsil eden topluluğu temsil eden hiçbirşey yok bu da akla tek dünya devletini getiriyor.sanal para günlük dünyadea halen yeterince kullanımda pratik dil ama adı gibi sanal bir dünyada tabiki pratiklik sağlayacaktı

Bir haberde Fiziksel hayat ile sanal hayatı birleştirmeyi amaçlayan metaverse, Facebook öncülüğünde dikkat çekiyor. Dijital insan avatarlarının ön plana çıkacağı metaverse, farklı kollarda işlevsellik kazanacak.diyordu sanal para türlerinin çok fazla olması normal hayata endekslenemesi metaverse ile ortadan kalkacak gerçek hayat sanal olacakmetaversenin facebook gibi sosyal ağların kurucuları şirketleri tarafından desteklenmesi ise onun güvenilir kılıyor burda şu sonuca raslıyoruz sanal paralar en başta metaverse için hazırlanmıştı

Metaverse ne tam olarak bilmiyorum ama İlkin Barış ozcan dan duymuştum YouTube dan. Oyun falan zannetmiştim. Vallah öğrenci olarak bende yatırım yapmak istiyorum. Çok paraya düşkün değilim ama bir katkı sağlamayi istiyorum hem aileme hem kendime.

Metaverse ne tam olarak bilmiyorum ama İlkin Barış ozcan dan duymuştum YouTube dan. Oyun falan zannetmiştim. Vallah öğrenci olarak bende yatırım yapmak istiyorum. Çok paraya düşkün değilim ama bir katkı sağlamayi istiyorum hem aileme hem kendime.
hocam daha erken zamnanındayız bence site içerisinde ve başka platformlarda çok güzel anlatımlar var onları izle, ögren inşallah dogru yatırımlarla güzel kazançlar saglarsın

Metaverse ne tam olarak bilmiyorum ama İlkin Barış ozcan dan duymuştum YouTube dan. Oyun falan zannetmiştim. Vallah öğrenci olarak bende yatırım yapmak istiyorum. Çok paraya düşkün değilim ama bir katkı sağlamayi istiyorum hem aileme

aynı şekildeyim hocam, yatırım yapmak güzel fakat doğru yerlere yatırım yapmak gerekiyor bu da onlardan birisi mi değil mi bilemiyor insan.

Mark Zuckerberg'e kanıp, kendinizi sanal dünyaya kaptırmayınız.

Komplo teorisyenlerine kanıp, kendinizi eve kapatmayınız.

Hükumetlere kanıp, kendinizi sosyal hayatsız kalana kadar işe bağlamayınız.

En güzeli, siz bu olanlardan ne kazanırsınız, ne kaybedersiniz onun hesabını yapınız.

Evet, herşey insan için. Ama insan ne için? Bunu da mutlaka hatırlayınız.

Bol kazanıp, sevdiklerinizle harcamanız dileğiyle..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,264
Kullanıcılar
6,691
Son üye
ceyhunn
Geri