Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Mexc Yeni M-Day Vrynt Token

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
20220531_210055.jpg

MEXC borsası M-Day alanında yeni projeleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Özel bir Airdrop dağıtma şekli olan M-Day kullanıcılarına ön satış benzeri ücretsiz çekiliş ile proje tokeninden vermektedir.

M-day programının son projesi Vrynt nft platformunın kendi tokeni olan vrynt tokendir. Vrynt avax ağında ilke görmektedir. Vrynt ile ilgili tanıtım yazısına Buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni M-Day programında katılım şartı olarak borsanın kendi tokeni mx tutma şartı aranmaktadır. Kullanıcılar ellerinde tuttukları mx adedine göre etkinlik bileti kazanmaktadır. Kullanıcıların ellerinde tuttukları mx miktarına göre alacakları bilet sayısı değişmektedir. En az katılım şartı ise 500 mx olarak belirlenmiştir.

Etkinlikte toplamda 3 milyon VRYNT token dağıtılacaktır. Etkinlik son toplamda 1000 bilet kazanacak olup bilet başına 2500 Vrynt verilecektir. Dağıtılmaya miktar ise diğer bilet sahiplerine dağıtılacaktır. Bir kullanıcınım birden fazla biletine hediye çıkabilir. Etkinlik sonunda bilet değişimi için şart aranmamaktadır. Ücretsiz verilecektir. Vrynt ilk listelemesi olacak.

YTD

Bu etkinlikte duydum hocam ancak ne zaman üye oldum nasıl oldum bilmiyorum epeydir telegram kanalında üyeymişim büyük ihtimal zamanında Airdrop yapmış bende girişimidir ama sıkıntı hangi adresi verdiğimi bilmediğim için sabahtan beri cüzdan cüzdan geziyorum

Bu etkinlikte duydum hocam ancak ne zaman üye oldum nasıl oldum bilmiyorum epeydir telegram kanalında üyeymişim büyük ihtimal zamanında Airdrop yapmış bende girişimidir ama sıkıntı hangi adresi verdiğimi bilmediğim için sabahtan beri cüzdan cüzdan geziyorum
Cüzdanlar konusunda düzenli olmak lazım. Şuan hertürlü bilgiyi not ediyorum. Yoksa arayınca bulamıyorsun

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,215
Kullanıcılar
6,694
Son üye
0xbawer
Geri