Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

MEXC Yeni M-Day - Zone of Avoidance (ZOA)

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
FTwLwHiacAAhC_q.jpg

Mexc, Meksika merkezli bir borsa olarak 2021 yılı ile birlikte 2022 yılında da oldukça önemli işlere imza atıyor. Borsanın tek bir kötü yanı bana göre piyasaya çıkmış her coinin yada tokenşn listelenmesi ve halen yeterli işlem hacimlerinin olmaması bazı tokenlerde alım satım arasında 50 cent civarında fiyat farkı olabiliyor. Hemen hemen her coinde de ufak miktarlarda alım satım farkı var ancak bir çok başarılı projeninde ilk listeleme yeri olması ile önemli yerlere gelebilecek projeleri bulup yatırım yapabilmektedir.

Gelelim borsanın güzel yanlarına gerçekten kullanıcıların şansıda var ise eğer düşük miktarlardaki yatırımlar ile yüksek kazançlar elde edebilmek mexc ile mümkün olmaktadır. Bu anlamda borsada düzenli olarak düzenlenen kickstartar airdropları, mx defi ve oldukça sık düzenlenen m-day programları ile ücretsiz token kazanmak mümkündür. Bu saydıklarım arasında sadece m-day çekiliş ile verilmektedir. Diğerlerinde tüm katılımcılara küçükte olsa airdrop dağıtılmaktadır.

M-day programlarında her proje için farklı şartlar istenebilmektedir. örnek vermek gerekirse bazı projelerde mx token tutma şartı aranırken bazı projelerde referans ile üye şartı aranmaktadır. Yeni duyurusu yapılan ZOA token M-Day etkinliği için ise işlem hacmi şartı aranmaktadır. Bu anlamda kullanıcılar spot, marjin ve vadeli işlemlerde yapacakları alım satım işlem hacimi ile hem alımlar hem de satışlar dahil ediliyor çekiliş için bilet kazanmaktadır.

Zoa token m-day programı için min. 500 dolar işlem hacmi şartı aranmaktadır. 500 ile 3000 arasına 1 bilet verilirken işlem hacimleri arttıkça kullanıcıların alacakları bilet sayısı artmaktadır. 30 Mayıs günü ise kazanılan biletler ile m-day alanında kayıt yapılması gerekmektedir. Çekiliş ile airdrop olarak toplamda 2.5 milyon zoa token dağıtılacaktır. Çekiliş ile toplamda 1000 bilet ödül kazanacak olup her bilet için 2000 adet zoa token verilecektir. Çekiliş ile dağıtım sonunda kalan ödül havuzları kazanamayan biletlere dağıtılacaktır.

Zoa token ve Zoa game platformu ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,222
Kullanıcılar
6,694
Son üye
efex
Geri