Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Microstrategy CEO'sunun Çılgın BTC Tahmini

Dünyanın-En-Zengin-İsimleri-Bitcoin.jpg

Bitcoin'in rekor üstüne rekor kırdığı bu dönemde, hemen hemen her finans kurumu bir Bitcoin tahmini paylaşmış durumda. Microstrategy CEO'su ise olaya biraz daha farklı bir açıdan bakarak Bitcoin fiyatının 15 milyon dolar seviyesine ulaşabileceğini söyledi.

Gayrimenkul, nakit para, borsa vb. yatırımların altından daha fazla tercih edildiğinin ve bu piyasaların toplam değerinin yaklaşık 400 trilyon dolar seviyesinde olduğuna değinen Michael Saylor, güvenli liman olarak bu değerlerin tamamını yıkmayı başarması durumunda Bitcoin'in piyasa değerinin 700 trilyon dolara, dolayısıyla da 1 BTC'nin değerinin 15 milyon dolara ulaşabileceğini belirtti.

Ethereum ile ilgili de değerlendirmeler bulunan Saylor, herhangi bir Ethereum yatırımının olmadığını ve Ethereum'u Unicorn'a benzettiğini söyledi. Ethereum'un hala riskli bir yatırım olduğunu, gelişimini henüz tamamlamamış olduğu ama gelişime açık olduğunu dile getiren CEO, Bitcoin ile Ethereum'un farklı kulvarlarda bulunduğunu ve rakip olarak görülmemesi gerektiğini belirtti.

100 bin dolar veya 200 bin dolar size normal geliyor da 15 milyon dolar neden normal değil?

Ben aylardır size 100 bin dolar fazla diyorum, siz; olabilir, diyorsunuz? 15 milyon da olabilir, yarın sabah uyandığınızda 0.00000000 da olabilir.

100 bin dolar veya 200 bin dolar size normal geliyor da 15 milyon dolar neden normal değil?

Ben aylardır size 100 bin dolar fazla diyorum, siz; olabilir, diyorsunuz? 15 milyon da olabilir, yarın sabah uyandığınızda 0.00000000 da olabilir.
0 olmaz hocam. Sırf can sıkıntısından alıp 1 cent ile 0.00000001 arasında manüpüle ederim :)

0 olmaz hocam. Sırf can sıkıntısından alıp 1 cent ile 0.00000001 arasında manüpüle ederim :)
İşte bu fikir yüzünden asla sıfır Olma ve her zaman yükselir. Sırf bu fikri gerçekleştirmek isteyenler şu an yükseltiyor.

15 milyon dolarlık hedef... Ben çay kahve içmeyi bu saatten sonra bırakıyorum, Microstrategy CEO'sunun ne içtiğini bilen varsa bir yazsın onu içmeye başlayacağım..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri