Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

MicroStrategy'nin Kazancı Artmaya Devam Ediyor

Bazinga

Tümgeneral
1.jpg

En çok Bitcoin'e sahip şirketlerden biri olan MicroStrategy'nin gerçeklememiş kazancı 1,1 milyar doların üzerine çıktı.

Bitcoin'in 37 bin dolar seviyelerini görmesi sonucu şirketin sahip olduğu Bitcoin değeri 5,7 milyar dolar seviyesine ulaştı.

MicroStrategy güncel olarak 158 bin Bitcoin'e sahip ve sahip olduğu Bitcoin değeri şirket değerinin yaklaşık %80'nini oluşturmaktadır.

Bir şirketin elinde bu kadar yüklü miktarda BTC olması da sıkıntılı. Şirketin ilerleyen süreçte satmaya karar vermesi ya da elindeki fazla miktar nedeniyle piyasayı manipüle gücü ciddi sorun teşkil ediyor.

Bir şirketin elinde bu kadar yüklü miktarda BTC olması da sıkıntılı. Şirketin ilerleyen süreçte satmaya karar vermesi ya da elindeki fazla miktar nedeniyle piyasayı manipüle gücü ciddi sorun teşkil ediyor.
Şuan bile MicroStrategy'nin alım veya satım haberleri piyasada panik yaratabiliyor, dediğiniz gibi ilerleyen zamanları düşünemiyorum bile.

Şuan bile MicroStrategy'nin alım veya satım haberleri piyasada panik yaratabiliyor, dediğiniz gibi ilerleyen zamanları düşünemiyorum bile.
Zaten bu tip şirketler sırf bu yüzden ellerinde yüklü tutmaya çalışıyor. Borsada tahtacı diye bir tabir vardır. Tahtacı direk piyasayı manipüle edebilir. Ama elinde yüklü bulunan şirketlerde durum biraz farklı. Önce satıp sonra sattı haberini piyasaya verip ciddi panik yaptırır.

Zaten bu tip şirketler sırf bu yüzden ellerinde yüklü tutmaya çalışıyor. Borsada tahtacı diye bir tabir vardır. Tahtacı direk piyasayı manipüle edebilir. Ama elinde yüklü bulunan şirketlerde durum biraz farklı. Önce satıp sonra sattı haberini piyasaya verip ciddi panik yaptırır.
Bunuda özellikle kriptoda çok başarılı bir şekilde yapıyorlar.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,207
Kullanıcılar
6,695
Son üye
regtrader
Geri