Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) Ay Arsaları Geliyor

-5805268348248898174_121.jpg

Moon Nation Game oyununun ilk versiyonu yayında. Ancak bu oyundan hem oyun içi karakterler hem de senaryo olarak tamamen farklı olarak piyasaya sürülecek V2 oyunun bu yılın sonuna kadar hazır olması bekleniyor.

Oyun içerisinde NFT özellikli arsaların satışına Haziran ortası-sonu gibi başlanacak Proje her ne kadar BSC ağı üzerinde olsa da arsa satışlarının Opensea platformu üzerinden Ethereum ağında yapılması planlanıyor Bunun sebebi olarak da Ethereum ağında yapılan NFT satışlarına gösterilen ilginin ve satış potansiyelinin daha fazla olması. Açıkçası bu konuda kendilerine fazlasıyla katılıyorum. Özellikle Ethereum ağı üzerinde oluşturulan NFT projeleri çok ciddi rakamlara alıcı bulabiliyor. Bu konuya yönelik daha sonra açıklayıcı bir içerik oluşturacağım. Ancak şimdilik bu projenin arsa satışından güzel bir gelir elde edeceğini tahmin ediyorum. Birde satış komisyonu olursa ki, el değiştirmesi halinde NFT'yi oluşturana verilen komisyon, kazancın sürekli olabileceği de tahminlerim arasında. Bildiğiniz gibi opensea platformu bu şekilde komisyonlara müsaade ediyor.

Satılacak ay arsalarının oyun içerisinde alınıp satılabileceği ya da kiralanabileceği söyleniyor. Oyun henüz ortada olmadığımdan tamamen resmi, gayri resmi ağızlardan öğrendiklerimi aktarıyorum. Alien Worlds oyunuyla bu noktada kıyaslamak istiyorum. Grafik yapısı olarak değil, arazi satışı olarak. Bahse konu oyunun popüler olduğu dönemde arazi fiyatlarının satış fiyatının 100'lerce kat üstüne çıktığını görmüştüm. Benzer bir senaryo her şey yolunda giderse mümkün.

Tüm bu söylediklerim bir yana yine de her şeyi oyuna olan ilgiyle doğru orantılı olacağını ve bu işlerin hiçbir zaman garantisi olmadığını, bu sebeple arazi alıcılarının riskleri göz önüne alarak bu alımı gerçekleştirmesi ve bu konuda belirtiklerimin yatırım tavsiyesi içermediğinin bilinmesini istiyorum. Ben çok uçuk rakamlar olmazsa şahsen alacağım, daha doğrusu almaya çalışacağım. Karar sizin.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,204
Kullanıcılar
6,694
Son üye
selcuk
Geri