Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) ile Curate (XCUR) Ortaklığı

moon nation game mng (1).jpg

Ay tabanlı metaverse oyunu olmakla birlikte, diğer oyunlar için köprü görevi görecek bir teknolojiyi de içinde barındıran Moon Nation Game (MNG) projesi NFT Pazar yeri platformunun yönetim tokenı işlevi gören Curate (XCUR) ile ortaklık yapıldığını açıkladı. Her iki tarafında duyurduğu ortaklık ile beraber NFT satış, oyun tasarım, ürün tanıtım gibi faaliyetlerde çeşitli işbirlikleri olacağı bildirildi.

Moon Nation Game (MNG) ile Curate (XCUR) projesinin ortaklığını incelediğimde, Curate (XCUR) projesinin 10 dolar ATH rakamından çok uzakta olmasına karşın son haftalarda pek çok ortaklığa imza attıklarını görüyorum. Değişik bir çaba içerisinde olduklarını söylemek yanlış olmaz sanırım. Ancak platformun gelişme aşamasında Moon Nation Game (MNG) ile ne gibi bir ortaklık yapacakları ve bu ortaklığın ne işlerine yarayacağı soru işareti. Belki de tamamen isim duyurma ve piyasada yeni ortaklıklarla yeni gelişme geldiği havası yaratma durumu söz konusu olabilir. Düşen piyasalarda projelerin birbirine tutunarak ilerlemesi eskiden de kullanılan bir teknik.

Gelelim Moon Nation Game (MNG) tarafına. Daha önceki Moon Nation Game (MNG) yazılarımda baş harfi "p" son harfi "n" olan bir ağ ile ortaklık konusundan bahsetmiştim. Elbette Polygon'dan bahsediyorum. Karşı taraf ortaklığı açıklayacak dene dene uzun zamandır açıklama bekleniyor. Ama hala beklenen açıklama gelmiş değil. Piyasada son 1 yıl içerisinde özellikle söz tutma konusunda kişilerden ciddi tepki çeken Moon Nation Game (MNG) CEO'su Ben Todar'ın bir hamle yaparak bu ortaklığı biran önce duyurması gerektiğini düşünüyorum. Aksi taktirde zaten güven ortamı olmayan bir kripto para piyasası içerisinde sözüne güvenilmeyen ve söylediklerini yapmayan bir CEO'nun projesinin tutunması pek mümkün görünmüyor.

Metaverse oyunu olması bence yok olup gitme ihtimalini ortadan kaldırıyor. Ama ivmelenip iyi bir yere kadar sürer bunu bilemiyorum fakat kurduğu ortaklıklar adını duyurması açısından önemli bence.

Portföyünde olduğunu belirttiğin coinlerden biriydi yanlış hatırlamıyorsam hocam. Bol şans diliyorum.

Metaverse oyunu olması bence yok olup gitme ihtimalini ortadan kaldırıyor. Ama ivmelenip iyi bir yere kadar sürer bunu bilemiyorum fakat kurduğu ortaklıklar adını duyurması açısından önemli bence.

Portföyünde olduğunu belirttiğin coinlerden biriydi yanlış hatırlamıyorsam hocam. Bol şans diliyorum.
Portföyümde ve az kaldı CEO sunun izini bulup bir temiz girişeceğim token. Sinirlerimle kolay kolay oynayamazlar. Aşırı sabırlıyım yatırım konusunda. Ama bu salak yerine koyma seviyesine getirdi.

Portföyümde ve az kaldı CEO sunun izini bulup bir temiz girişeceğim token. Sinirlerimle kolay kolay oynayamazlar. Aşırı sabırlıyım yatırım konusunda. Ama bu salak yerine koyma seviyesine getirdi.

Ben de hiç olmayan bir şey valla hocam bu sabır :) Ama madem bu kadar sabırlısın az da olsa elinde tutarak sonunu gör bence hocam. YTD :) Yıldırıp, malı elden alma politikası olabilir mi acaba hocam?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,208
Kullanıcılar
6,695
Son üye
regtrader
Geri