Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) Oyun Çıkış Tarihi

moon mng (1).jpg

Moon Nation Game (MNG) projesinde proje katılımcıları sıklıkla başlıkta geçen Moon Nation Game (MNG) Oyun Çıkış Tarihi ne zaman? sorusunun cevabını arıyor. Bu soru aslında uzun zamandır dillendirilmiş olmasına karşın, yeni cevap buldu denilebilir.

Pek çok yatırımcı tarafından, Moon Nation Game (MNG) projesinin AYI piyasasını bahane ederek (benim tabirimle) neredeyse bütün faaliyetlerini askıya aldığı bilinmekte. Bu süreç içerisinde oyunun 2022 yılı sonu 2023 başı çıkacağını açıklayan Moon Nation Game (MNG) projesi CEO'su Ben TODAR'ın AYI piyasasına yönelik ertelemeleri kafalarda soru işaretleri yaratmıştı. Ben Todar Telegram kanalı üzerinden yaptığı açıklama ile bu duruma en azından şimdilik son noktayı koydu.

Moon Nation Game (MNG) CEO'su Ben Todar yaptığı açıklamada oyunun çıkışının AYI piyasasıyla alakası olmadığı ve piyasanın düzelmesinin beklenmeyeceği dile getirilirken özellikle "oyun hazır olduğunda çıkacak" diyerek ucu açık yeni bir tartışmanın da başlangıcını yapmış oldu.

Daha önce verilen pek çok sözü çeşitli sebeplerle tutmayan Ben Todar, sene sonu için verdiği oyun çıkış zamanı sözünü tutacak mı? yoksa kullandığı "hazır olduğunda çıkacak" tabiriyle daha ileri bir zamanı mı işaret ediyor? eğer kendi açıklamazsa bekleyip görmekten başka çare yok gibi.

Oyun örsellerinin üst düzey kalitede olduğu ilk izlenimler arasında olsa da, oyun severlerin bileceği üzere önemli olan oyun motoru ve benimsenmenin sağlanabilmesidir. Steam üzerinden play to Earn konseptini gerçekleştirecek ilk blockchain projesi olma özelliğini taşıyacak olması bu konuda bir umut ışığı doğuruyor demek yanlış olmaz sanırım.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Gerçek bir at hırsızı imiş ceo..

@Vonzarovich hocamın yazdıklarından sonra biraz internette bu adamı araştırdım. Hafızamda istemsizce Thodex ceosu canlandı.

Oyun mükemmel görünüyor. Proje de güzel. Ama ceo tam bir soru işareti.

Oyun çıkar ve popüler olursa vaay, maay diyecekler. Belki bir kaç ödül verecekler Ben'e. Batarsa da, hepimiz "herif bildiğimiz üç kağıtçıydı, gözüm de zaten hiç tutmadı" deyip, unutacağız. :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,207
Kullanıcılar
6,695
Son üye
regtrader
Geri