Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) Tanıtım Faaliyetleri Ayrıntıları

indir (6).jpg

Dün açtığım konuda Moon Nation Game (MNG)'nin tanıtım faaliyetlerine yönelik sabah kuşağı magazin programındaki reklamlardan ve 30 Mayıs 2022 Pazartesi günü final yapacak olan Show TV'nin Üç Kuruş dizisinin senaryosuna entegre şekilde reklamının yapılacağı söylemiştim. Diğer detaylara ve bu tanıtım faaliyetlerinin nasıl olduğuna dair yeterli bilgiye sahip olmadığıda belirtmiştim.

İlgili Konu: https://satoshiturk.com/konu/moon-nation-game-mng-uc-kurus-dizisinde.16972/

Yetkili kaynaklardan edindiğim bilgilere göre bu tanıtım faaliyetlerine yönelik yapılan anlaşmaların neleri içerdiği ve bu sürecin nasıl işleyeceğini öğrenmiş bulunuyorum. Gelin hep beraber bakalım.

- Senaryoya entegre şekilde Moon Nation Game ekosisteminin oyunu oynanacak ve Opensea üzerinden yakın zamanda gerçekleştirilecek olan arazi satışlarından bahsedilecek. Yaklaşık 2-3 dakika civarında sürecek.

- Senaryo entegrasyon sahnesi öncesi ve sonrasında MNG bantları girecek.

- Show TV ve Üç Kuruş dizisinin tüm resmi hesaplarından Moon Nation Game (MNG) ile ilgili tweet atılacak. Atılacak tweet'te sahne görüntüsü yer alacak.

- Show TV App üzerinden push notification atılacak.

- 30 saniyelik Moon Nation Game (MNG) reklamı Üç Kuruş dizisinin Show TV Websitesi üzerinden izleyenlere zorunlu olarak izletilecek.

- Sabah kuşağında paket içeriği olarak MNG reklamları gösterilecek (Bunun gerçekleştiğini gördünüz). Özel olarak istenmemiş, reklam paketinin bir nevi promosyonu sanırım.

Tüm bu detaylarla küçük bir reklam gösterimi değil, izleyicinin gözüne direkt olarak sokulan bir Moon Nation Game (MNG) tanıtımı bekleniyor sanırım. Dizilerimizin sadece Türkiye'de değil, özellikle araplar tarafından da fazlaca izlendiğini bildiğimden yapılacak reklamların faydalı olmasını ümit ediyorum.

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,207
Kullanıcılar
6,694
Son üye
selcuk
Geri