Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) Tepkileri Sürüyor

indir (6).jpg

Moon Nation Game (MNG) projesinin başı bir süredir yatırımcılarıyla dertte. Geçen sene aralık ayı ile bu yılın ocak ayında gerçekleşmesi planlanan büyük vaatlerin gerçekleşmemesiyle birlikte düşüş trendine giren ve piyasadan bağımsız şekilde bu trendini dönemsel olarak çok nadir bozmayı başaran projenin yatırımcıları kaybettikleri paralar yüzünden sürekli eleştirilerde bulunuyor.

Projenin CEO'su Ben Todar tarafından duyurulan ve çok büyük vaatlerle lansedilen ilk 5 borsa listelemesi, play to earn tarzında oyun lansmanı, ilk 4 borsadan biriyle NFT ortaklığı gibi büyük vaatlerin yerine getirilmemesi ve artık açık şekilde kullanıcıları oyalayan bir tavır içerisinde bulunulması sebebiyle kaba tabirle kullanıcılar artık "ağzına geleni sayıyor" bir tek küfür etmiyor lar ki muhtemelen özelden onu da yapıyorlardır.

Defalarca uyardım, uyardık. Konuşmaya çalıştık. Sıkıntılar olduğunu anlatmayı denedik. Mevcut sözleşmenin sorunlarından bahsettik. Şuan bizim söylediğimize geldiler ama ne fayda. Bunları öngördük. Daha borsa tarafından duyurulmadan listeleme haberi yayıldı. Bunlar tamamane acemilik. Başka birşey değil. Ama piyasada çöp olan birçok kripto para projesinde yapılan hataları görerek yardımcı olma çabalarımızda çeşitli sebeplerle ve kuyruğu dik tutmak adına başarısızlıkla sonuçlandı. İnat ettiler ve çok eğendiğim Moon Nation Game (MNG) isimli bu projeyi kaba tabirle çöp haline getirmeyi başardılar. Tam anlamıyla çöp değil ama o yolda emin adımlarla ilerliyor.

Örnek verelim; bu ay sonu OpenSea üzerinde ay arsası satışı var. Reklam yok. Kim alacak. Kimse. Yine olmadı olacak. Geçmiş olsun. Süreç yönetim şekilleri böyle işte.... Dubai'de ofis açıp CZ ile fotoğraf çektirerek iş yürütülmüyor. Şu fiyatlardan bir kere CEO'nun çok kolay toplayabilmesi lazım. 1 cent nedir 380 küsür milyon arzı olan proje için. Birkaç milyonu çok rahat alabilir. Bahsettiği yatırımcı çevresine ki Dubai'de yatırımcılar için arzın tamamı bile çerez, aldırabilir. Boş vaatler, tamamen görüntü ile akıl oyunları... Ben artık böyle değerlendiriyorum. Ayı piyasasındayız. Bu piyasada sağ kalmaya çalışması lazım fiyat anlamında. Ama bunu umursamaz durumda. Fiyat olarak batan projenin oyunu olsa ne olur.

Neyse hala yatırımım olduğunu ama tutma nedenimin artık ne hali varsa görsün mantığı olduğunu belirtmek isterim. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri