Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) Yeni Sürümü Yayında

moon nation game yeni oyun.jpeg

Moon Nation Game (MNG) oyunun beklenen V2 sürümünün bilgisayar versiyonu yayınlandı. Resmi web sitesi üzerinden oyuncular oyunu indirebilirler. Yeni V2 sürüm, beklenen sürüm olmaktan çok uzakta. Bunun da bilgilendirmesini yapayım. Fragmanlarda her ne kadar göze çok görünse de diğer sürümün geliştirilmişi olarak piyasaya sürüldü.

Ben Todar'a V2 Tepkisi

Moon Nation Game (MNG)
CEO'su Ben Todar 30 aralık 2022 tarihinde yaptığı AMA'da V2 sürümün beklenen sürüm olmadığını belirtimişti. Sıfırdan oyun yapacaklarını söyleyen eski söylemler, son dakika golüyle para yoktu, bizde eski sürümü biraz geliştirdik şekline döndü. Bu adamın yönetici olduğuna inanmıyorum açıkçası. Yatırımcıyı son dakika olumsuz yönde sürekli ters köşe yapan bir projenin ne kadar gelişmesini bekliyorlar. Oyunu inceleyenler ise eski sürümünden daha iyi bulsalar da beklentiler hala çok çok altında kaldı.

Bu arada bu site üzerinden paylaştığım yazılarda defalarca Moon Nation Game (MNG) projesinde para kalmadığını söylemiştim. Ben Todar ise 5 cent seviyesindeyken 10 cent yapacak maddi güce sahip olduklarını belirtmişti. Şimdi kendi itiraf etti, kısıtlı bütçe kullandık diye. Yksa ilk çıkan görseller uzman bir ekibe yaptırılmıştı. Yani üst düzey Pro bir oyun gelecekti.

Neyse sözün kısası; sabırlıyım ama aptal yerine konmaktan hoşlanmam. Moon Nation Game (MNG) yatırımımdan çıkıyorum. YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,182
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri