Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game V2 Belirsizliği

moon nation game mng (1).jpg

Moon Nation Game (MNG) kısa süre önce vergisiz bir kontrata geçiş yapacağını açıklamış ve bu süreci başlatmıştı. V1 kontratta %10-12 arasında vergi ödemesi söz konusuyken, yeni kontratta böyle bir vergilendirme söz konusu değil. Büyük borsalar vergili token sevmez denerek açıklanmıştı bu. O konuda ses yok ayrı bir konu.

Gelelim asıl belirsizliğe. Kısa süre önce 30 Mayıs 2022 tarihinden sonra V1'den alınan tokenlar için kontrat takas işlemlerinin desteklenmeyeceği açıklanmıştı. Ayrıca şuan bu geçişten bihaber çok sayıda kullanıcı olduğu da aşikar. Sonsuza kadar bu kullanıcıların V2 kontrata geçmeleri beklenmeyeceğine göre bir süre sonra geçiş yapmamış v1 tokenların v2'deki karşılığı boşa çıkacak. Aynı şekilde 30 Mayıs 2022 tarihinde satış V1'de elindeki tokenları satmış kişi token takası yapamayacak, alanda yapamayacak. Yani bu tokenların v2'deki karşılıkları da boşa çıkacak. Her 2 sözleşmede de maksimum token arz miktarları aynı. Ayrıca belirtmek istedim.

Sonuç olarak ciddi bir token sahipsiz olacak. Bu tokenlara ekibin ne yapacağını merak edip çeşitli sorular sorsam da henüz bir açıklama bulabilmiş değilim. En son CEO Ben Todar'a yazdım ama ondanda bir geri dönüş alamadım. Bu tokenlar yakılacak mı? satılacak mı? stake vb. bir işlemde mi kullanılacak?. Hepsinin hem kullanıcılar hem fiyat üzerinde etkisi farklı olacağından bu sorunun cevabının bir an önce verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben şahsen yakılmasından yana oyumu kullanırdım. :)

Cevaba ulaşabilirsem konu altında paylaşacağım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,207
Kullanıcılar
6,695
Son üye
regtrader
Geri