Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmeti Sunarak Kripto Piyasasına Adım Atıyor

lit0lit

Kıdemli Üstçavuş
What-is-the-Nasdaq.jpg

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmeti Sunarak Kripto Piyasasına Adım Atıyor:

Nasdaq Inc., geçen yılki çöküşlerin ardından kripto aracılık pozisyonunda oluşan boşluğu doldurmak için kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor. Nasdaq Digital Assets Kıdemli Başkan Yardımcısı Ira Auerbach, kripto saklama hizmetleri için altyapı çalışmalarının ve düzenleyici onay alma sürecinin devam ettiğini belirtti. Şirket, kripto hizmetleri için yeni bir şirket kurmak için New York Mali Hizmetler Departmanına başvuruda bulundu.

Nasdaq'ın kripto saklama hizmeti sunma projesi ilk olarak Eylül 2022'de duyurulmuştu. Bitcoin ve Ethereum gibi en büyük kripto varlıklar için saklama hizmeti sunmak, dijital varlık bölümünün sunacağı geniş hizmet paketinin ilk adımı olacak. Ira Auerbach, sürecin sonunda şirketin kripto ticaretine başlayabileceğine dair ipucu da verdi.

Nasdaq gibi geleneksel finans şirketlerinin kripto sektörüne adım atması, endüstrinin küresel benimsenmesi için önemli bir adım olarak kabul ediliyor. Düzenlenmiş finans kurumlarının kripto hizmetleri sunması, güveni artıran bir olgu olarak görülüyor. Yılın ikinci çeyreği bitmeden kripto saklama hizmetine başlaması beklenen Nasdaq, BNY Mellon ve Fidelity gibi diğer büyük finans kurumlarına katılacak. Fidelity müşterileri için platformunda komisyon ücreti olmayan Bitcoin ve Ethereum ticareti yapmaya başladı.

Bu Metin Sadece Bilgilendirme Amaçlıdır ve Herhangi bir Şekilde Yatırım Tavsiyesi veya Öneri Niteliği Taşımaz!

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,196
Kullanıcılar
6,696
Son üye
CryMsty
Geri