Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nasil kazanırsınız (ufak ama değerli bilgi)

Ben de aynı şekilde çok fazla tereddüte düşüyorum ek gelir kazanma konusunda elimizde yeterli kaliteli kaynak yok var olan ise zaman kaybından başka bi şey değil umarım satoshi Türk bize iyi gelir :)

Ben de aynı şekilde çok fazla tereddüte düşüyorum ek gelir kazanma konusunda elimizde yeterli kaliteli kaynak yok var olan ise zaman kaybından başka bi şey değil umarım satoshi Türk bize iyi gelir :)
Kaliteli içerik üreteceğinize eminseniz içiniz rahat olsun
Eğer emin değilseniz site inanın sizin için zaman kaybı olur.
Çünkü sadece emek harcayan arkadaşların kazandır bir yer burası.
Saatte bir kimseye satoshi vaad edemiyoruz malesef birlikte çalışarak kazanıyoruz sadece.
keyifli forumlar :)

inşallah türk yapımı olması ayrıca güzel başarılarınızın devamını dilerim
Sizlerin başarısı olarak görüyoruz.
Kendi sitenizde olmasına müsade etmek istemediğiniz içerikleri bildirin.
Kaliteli içerikler oluşturun bir youtuber gibi veya bir oyun oynuyormuş gibi.
Gerisi gelecektir. Bir gün bir dünya bilgi ve bunun karşılığında kazanç belkide Kirpto Para sektörü meslek haline gelebilir.

Sizlerin başarısı olarak görüyoruz.
Kendi sitenizde olmasına müsade etmek istemediğiniz içerikleri bildirin.
Kaliteli içerikler oluşturun bir youtuber gibi veya bir oyun oynuyormuş gibi.
Gerisi gelecektir. Bir gün bir dünya bilgi ve bunun karşılığında kazanç belkide Kirpto Para sektörü meslek haline gelebilir.
elbette bilginiz için teşekkürler nerden soracağımı bilmediğim için burdan soruyorum kusura bakmayın mesaj yollamak istediğimde belli bir süre bekletiyor her mesajdan önce bunun nedeni nedir acaba

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,260
Kullanıcılar
6,700
Son üye
akyol01
Geri