Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

NFT Yardım

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Adsız tasarım.jpg

Şekilde örnek olarak oluşturduğum görsellere benzer coin temalı ev yada apartman gibi görseller oluşturmak istiyorum yapay zeka tarafından oluşturuldu ücretsiz bir program olduğu için her zaman hoş görseller çıkmıyor yada devam niteliğinde olmuyor örneklerden de yola çıkarak NFT koleksiyonu yapabileceğim örnek siteler yada uygulamalar güzel olacaktır DALL-E denedim verdikleri hoşuma gitmedi ortalama olarak 4 farklı özellikte görseller oluşturulacak üzerinde ç.alıştığım proje için gerekli :D yardımlarınızı bekliyorum

Ekli dosyayı görüntüle 16601

Şekilde örnek olarak oluşturduğum görsellere benzer coin temalı ev yada apartman gibi görseller oluşturmak istiyorum yapay zeka tarafından oluşturuldu ücretsiz bir program olduğu için her zaman hoş görseller çıkmıyor yada devam niteliğinde olmuyor örneklerden de yola çıkarak NFT koleksiyonu yapabileceğim örnek siteler yada uygulamalar güzel olacaktır DALL-E denedim verdikleri hoşuma gitmedi ortalama olarak 4 farklı özellikte görseller oluşturulacak üzerinde ç.alıştığım proje için gerekli :D yardımlarınızı bekliyorum

midjourney ? denedin mi hocam ?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri