Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

NFT'lerde Hareketlilik Başladı

Bazinga

Tümgeneral
6.jpg

Kripto paralardaki yükseliş sonrası bazı NFT projelerinde hareketlilik görülmektedir.

EtherRock NFT ve Bitcoin Rock Ordinal gibi projelerin NFT'leri yüksek fiyattan satışa koyulmakta ve satın alınmaktadır.

Kısa bir süre önce EtherRock, 100 adet gri kaya temalı NFT serisini satışa sundu. Bu koleksiyondan bir NFT, 100 ETH'a satıldı. Yaklaşık değeri ise 205 bin dolardır.

Bitcoin Rock Ordinals NFT'leri ise 2.99 BTC'ye satışa koyuldu ve satıldı. Yaklaşık değeri ise 110 bin dolardır.

İlerleyen zamanlarda NFT piyasasında ne gibi gelişmeler olacak göreceğiz.

Tam bir parayı nereye harcayacağını bilememe durumu tabiki mali suçlar konusundan bakarsan aslında iyi bir kara para aklama yolu bir kaç proje haricinde (sanatçıları bunun dışında bırakıyorum) işe yarayan yada ilerleyen proje yok
Hocam günümüzde sanat denen şey tam olarak böyle yürüyor zaten. Para aklama da işin içinde.

Ayrıca sanatçının öfkesinin dışa vurumunun sürrealist bir örneğini sergileyen bu eserler ....:) anladın sen onu. Hiçlik diye ortada hicbirsey olmadan hiçlik yaptık diyen bir var. :)

Hocam günümüzde sanat denen şey tam olarak böyle yürüyor zaten. Para aklama da işin içinde.

Ayrıca sanatçının öfkesinin dışa vurumunun sürrealist bir örneğini sergileyen bu eserler ....:) anladın sen onu. Hiçlik diye ortada hicbirsey olmadan hiçlik yaptık diyen bir var. :)
Onlardan bahsetmiyorum hocam nft anlamında uğraş verilen Tarık Tolunay gibi sanatçılar ve eserleri iyi para edebilir ancak Minecraft karakteri gibi saçma sapan şeylerin para etmesi saçma geliyor bana ha eser saçma olur ama arkasında bir ödül yada para olur tmm

Haha! Sanat galerileri ve vakıflar dünyanın her yerinde zenginlerin vergi kaçırma ve kara para aklama mekânları olmuş durumda.

Hepsi kirlidir diyemeyiz tabii ki ama büyük bütçeli vakıf ve galeriler tam da bu işler için.

Dünya çok kirli. İnanın öyle iğrenç işler dönüyor ki zenginlerin dünyasında, bizim işlediğimiz günahlar gerçekten masum kalıyor. Öyle ki, sıradan insanlar suç işlerken bile çok küçük düşünüyor. 😬

Haha! Sanat galerileri ve vakıflar dünyanın her yerinde zenginlerin vergi kaçırma ve kara para aklama mekânları olmuş durumda.

Hepsi kirlidir diyemeyiz tabii ki ama büyük bütçeli vakıf ve galeriler tam da bu işler için.

Dünya çok kirli. İnanın öyle iğrenç işler dönüyor ki zenginlerin dünyasında, bizim işlediğimiz günahlar gerçekten masum kalıyor. Öyle ki, sıradan insanlar suç işlerken bile çok küçük düşünüyor. 😬
Hiç öle deme hocam o sıradan dediğin insanların yaptıklarını duyunca akıl almıyor valla bizzat işin içinde olarak kız erkek küçük büyük çok ilginç şeyler gördüm birde hep küçük şehirlerde yaşadım büyük şehirleri düşünemiyorum bile🤣

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri