Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ninja Squad, Ledger İş Birliği

• Konbuyu başlatan Kuse
  • Başlangıç tarihi
K

Kuse

Misafir
D6C064AB-6CB1-4275-B101-2E4206D40F17.jpeg

NFT (non-fungible token) piyasası, son zamanlarda blockhain teknolojisine olan ilginin artmasıyla birlikte hızla büyüyor. Türkiye’nin önde gelen NFT projelerinden biri olan Ninja Sguad, Web3 topluluğunu eğitim ve yenilikle güçlendirme amacıyla, kripto cüzdan üreticisi Ledger ile iş birliği yapacağını duyurdu.

Crypto Kemal olarak bilinen Kemal Hiçyılmaz’ın kurucusu olduğu Ninja Traders’in desteğini alan Ninja Squad, Ledger iş birliği ile küresel çaptaki ivmesine bir yenisini daha ekledi. Bu iş birliği, Web3 topluluğunun genişlemesine ve ekosistem güçlendirme çalışmalarına odaklanacak.

Ninja Squad, NFT piyasasındaki güçlü konumu ve Ledger’in teknolojik altyapısı sayesinde Web3 topluluğunu daha iyi eğitmek ve yeniliklerle güçlendirmek amacıyla ortak hareket edecek. Bu iş birliği, NFT piyasasındaki gelişmeleri takip eden yatırımcılar ve NFT markaları için önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Ninja Squad, NFT piyasasında özellikle Türkiye’de büyük bir ilgi görüyor ve kısa sürede popüler bir NFT projesi haline geldi. İş birliği sayesinde, Ninja Squad’ın küresel çaptaki ivmesi artacak ve Web3 topluluğunun gelişimine katkı sağlayacak.

Sonuç olarak, Ninja Squad ve Ledger iş birliği, NFT piyasasındaki gelişmeleri takip eden yatırımcılar ve NFT meraklıları için önemli bir gelişme olarak görülüyor. Bu iş birliği, Web3 topluluğunun gelişimine ve ekosistem güçlendirme çalışmalarına katkı sağlayacak ve NFT piyasasındaki güçlü konumunu dahada pekiştirecek. Ytd.

Crypto Kemal'i 20bin zirvesinden beri takip ederim. Biraz geçmişini araştırarak yatırım yapmak her zaman yararlı olacaktır. YTD

Crypto Kemal'i 20bin zirvesinden beri takip ederim. Biraz geçmişini araştırarak yatırım yapmak her zaman yararlı olacaktır. YTD
Fenomenlerin tamamı doğru ücrete herşeyi ballandıra ballandıra anlatır. Bunu çeşitli reklam girişimlerinde gördüm. Benim kim olduğumu bilmeden sadece fiyattı önemli olan. Vur kaç mı yapacağım umurlarında değil. O yüzden artık takip etmiyorum hiçbirini. Hiçbirine de güvenmiyorum.

Fenomenlerin tamamı doğru ücrete herşeyi ballandıra ballandıra anlatır. Bunu çeşitli reklam girişimlerinde gördüm. Benim kim olduğumu bilmeden sadece fiyattı önemli olan. Vur kaç mı yapacağım umurlarında değil. O yüzden artık takip etmiyorum hiçbirini. Hiçbirine de güvenmiyorum.
Hele boğa sezonunda hocam. 20 30 dolara yaptıkları reklamların... YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,252
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri