Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Noise ödemeleri

foryoubtc09

Kıdemli Üstçavuş
Noise sitesi konu tanıtımı: https://satoshiturk.com/threads/noi...ortaklik-programina-basladi.13794/#post-42301

Ref link: https://noise.cash/u/foryoubtc09

site:noise.cash

alınan ödeme
noise ödemeleri.jpg

öncesinde siteden bir çok ödeme alınmıştır. Bu son alınan ödemedir. Hepsini paylaşamıyorum. Başlamak isteyenlere konu tanıtım yazısını okumaları önerilir.

önceki platformu kullanmaya devam ediyorum. Buna da kayıt oldum. Bakalım bişiler çıkacak mı?
Henüz bir hareket yok ama daha 1 hafta olmadı başlayalı.

0,04 dolar. O da yaptığım yorumlara verildi. Uzun zamandır giriş yapmadığım için spam olarak işaretlendim sanırım. Bu durum düzelir mi bilmiyorum. Yazılarıma bakan bile yok.
uzun bir ara verdiysen spama alınmışsındır, yeni hesap açabilirsin. Onda spama girsen bile normal kullanıma döndüğünde 3 gün içinde spamdan çıkarılırsın.

Hocam, yeni hesabı aynı internet bağlantısı üzerinden açmam sorun olmaz mı?
Bir de bir düre kullansam şu anki hesabım spam'den çıkartılmaz mı sence?
Hayır, aynı internet bağlantısı olması sorun olmaz. Eski hesaba bir daha giriş yapmayacaksın çünkü.
Hesap silme kısmı var mıydı onu hatırlamıyorum, şuan bakamıyorum da. Zaten aynı internet bağlantısından 3 tane hesaba izin veriliyor diye biliyorum. Bu hesapların birbiriyle bağlantılı olmaması kaydıyla.
Normalde siteyi 3 gün iyi kullandığında spam dan çıkarıyor robot, ama bazı yazılarda uzun süre ara verilen hesaplarda bunun geçerli olmadığını görmüştüm. Denemek istersen karar sizin, 3 gün devam edebilirsiniz.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,162
Kullanıcılar
6,693
Son üye
ABzekh
Geri