Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

NR1 GOLD Token Ön Satışı

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
20240315_125546.jpg

Number1 Van radyo ve organizasyon daha önce bir token ön satılı gerçekleştirmişti. Bitci nin ön satışlarda yeni olduğu dönemde market sell yapıldığı için arz fiyatının 10 kat altına düşen NR1 token yatırımcıları üzerek ciddi bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Şimdi global etkinlikleri hedefleyen yeni bir token arzı ile global hedefleri olduğunu belirterek arz başlatıyor.

NR1 Gold token ön satışı için toplamda 150 milyon arz ve ağır vesting ile karşımıza çıkıyor.

Token Bilgileri
  • TokenID: NR1GOLD
  • Token ADI: NR1 Gold TOKEN
  • Borsa: Bitci Türkiye
  • Satış : TRY, USDT, TUSD
  • Toplam Üretilen Adet: 150.000.000
  • Satış Miktarı: 150.000.000
  • Arz Fiyatı: 0,10 TRY
  • Kilitli satış: Evet
  • Listeleme Tarihi: 9 Nisan 2024 tarihi, saat 15.00 (GMT +3)
Ön Satış Detayları
  • Arz Başlangıç Tarihi: 15.03.2024 tarihi, saat 15.00 (GMT +3)
  • Arz Bitiş Tarihi: 05.04.2024 tarihi, saat 23.59 (GMT +3)
  • Borsa: Bitci Türkiye
  • Satış: TRY, USDT ve TUSD
  • Ön Satış Miktarı: 150.000.000

Tokenomics ve Vesting
Miktar
($NR1GOLD)
Toplam Arza OranıFiyat (USD)
Dağıtım Süreci (Belirtilen aylar Listeleme tarihine göre baz alınır.)
Toplam Arz150.000.000
IEO150.000.000
%100
0,10 TRYListeleme sırasında %5 oranında kilit açılacak olup kalanı 9 mayıs itibariyle 95 gün boyunca günlük %1 kilit açılacaktır.

Ön Satış Minimum ve Maksimum Alım Limitleri
  • Kişi Başı En Az Katılım: 10 TRY veya değerinde USDT, TUSD
  • Kişi Başı En Fazla Katılım: 500.000 TRY veya değerinde USDT, TUSD

Almam dedim kendi kendime de carktan para geldi ufakta olsa girdim yine
arzı düşük kilit mantıklı ama satamadılar %3 te kaldı şuanda tabiki daha çok zamanı var ben arz fiyatına inmeyeceğini düşünerek bir miktar giriş yaptım eğer satış az olursa fiyatı şişirip yukarıdan millete satabilirler diye düşündüm eski NR! güzel kazandırmıştı bana bakalım bu ne olacak :D

Değerli kullanıcılarımız,

NR1GOLD ekibi tarafından gerekli şartların sağlanamamış olması nedeniyle NR1GOLD token için listeleme faaliyeti yapılamayacaktır. Bu nedenle, NR1GOLD token ön satışına katılan kullanıcılarımıza NR1GOLD token alımlarına ilişkin iade sürecine başlanmasına karar verilmiştir.

🤝 Kullanıcılarımızın ön satışta aldıkları bakiyenin %10 daha fazlası olacak şekilde yedi iş günü içerisinde hesaplarına yatırılacaktır.
Hsx içinde aynısı yapılmalıydı durduk yere %10 kar yaptım 🤣

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri