Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

OKEx Para Çekme İşlemlerini Durdurdu!

Popüler kripto para borsası OKEx, para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı. OKEx yaklaşık 2 saat önce bir duyuru yayınlayarak 8.1 Hizmet Değişikliği ve Hizmet Koşullarının Kesilmesi uyarınca, hizmetleri herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunarak veya bulunmayarak kesintiye uğratabileceklerini ve askıya alabileceklerini dile getirerek, para çekimlerini durdurduklarını ifade etti.

Popüler kripto borsa buna sebep olarak ise özel anahtar sahiplerinden birisinin şu anda soruşturma nedeniyle bir kamu güvenlik bürosu ile işbirliği yapmasını gösterdi.

OKEx’in yaptığı bu duyurunun ardından piyasalarda düşüş yaşandı.
 
Asya'daki en büyük CryptoExchange devlerinden birinin (OKEx) kurucusu, Çinli yetkililer tarafından tutuklanmıştı ve borsa cüzdanlarının tek anahtar sahibi olduğu için artık herhangi bir para çekme işlemi gerçekleşemiyor. Bu, platformdaki tüm kriptoların kilitlenmesine neden oldu, ancak kullanıcılar yine de ticaret yapabilir.

Bir analiz firması, yakın tarihli bir tweet'te verilerin şu anda platformda kilitli 200.000 BTC olduğunu gösterdiğini açıkladı.

"Verilerimize göre, şu anda OKEx cüzdanlarında yaklaşık 200.000 BTC (dolaşımdaki Bitcoin arzının% 1,1'i) tutuluyor. Bu, borsanın kasalarında depolanan yaklaşık 2,3 milyar dolar değerinde BTC'var. "


Tavsiyemiz
Tüm paralarınızı asla borsada saklamayın ve gerçekten istiyorsanız, ticaret yapmayı planladığınız için yapın çünkü hack girişimlerinin ne zaman ani hükümet düzenlemeleri veya bunun gibi bir durum olabileceğini asla bilemezsiniz.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,638
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst