Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ön Satışlarda Yaşanan Sıkıntılar Neden Kaynaklı?

Bir sözlerini tutsalar belki bir hareket olacak ama. CEO çıkıp Ağustos diyor, Eylül oluyor. Eylül de ertelenip Ekim oluyor. Sonra bakariza dönüyor mevzu. Yolda giderken sürekli karar değiştirilmez. Ben şahsi olarak ciddi amatorluk kanaatine vardım. Herşey para değil.

Bu bana bir yerden tanıdık geliyor bir yıldır toparlamak için uğraşıyorlar daha yeni yeni toparlayabildiler ama kötü ün kaldı üzerlerine 🤣 yani CEO değişmeli ve profesyonel olmalı

Hocam her alanda var örneğin ben köpek eğitmeniyim eğittiğim köpeği arama kurtarmaya aldılar ama beni almadılar sen yaramazsın o lazım dediler ama eğiten bendim bizde her alanda bu var işi ehline değilde saçma adama veriyorlar
O köpek en iyi senin komutlarini dinler, yanlış mı biliyorum. Ayrıca eğitmeni alarak sürekli köpek almak zorunda kalmazlar.

Hocam vet. uzm. çvş. musunuz? :)
2010 yılında köpek korkum yüzünden kaza yaptım korkumu yenmek için köpek çiftliklerinde çadırda yatarak başladım sonra hobi sonra tutku oldu şuanda köpeğim yok 2-3 senedir ama yarışma ve programları yakından takip ediyorum allah nasip ederse bir kaç sene içinde alman çoban belçika malinois ve bordercollie üzerine çiftlik açacağım

tutturanadın hocam kıf ve ukifed de görev aldım dergi ve radyolarda program yaptım uluslararası alanda von amessia adı altında alman çoban köpeği üreticisiyim ve adli balistik uzmanıyım
Müthiş hocam. (y)

Çok fazla ilgi alanım değildir ama özellikle Alman çoban köpekleri gerçekten bu alanlarda çok yetenekli. Belki de en yeteneklisi.

Bizim bir narkotikçi uzman vardı. Onda da (resmî) Belçika türü bir köpek zimmetli idi. Ama ırk olarak Alman çoban köpeği ırkındandı. Hayvancağız gerçekten şov yapardı. Baya bildiğimiz robot gibi her emre uyardı. Çok iyi yetiştirmiş. Evladı gibiydi..

Vesselam güzel meslek hocam. Allah(cc) size daha çok başarı ve bereket ihsan eylesin.

Müthiş hocam. (y)

Çok fazla ilgi alanım değildir ama özellikle Alman çoban köpekleri gerçekten bu alanlarda çok yetenekli. Belki de en yeteneklisi.

Bizim bir narkotikçi uzman vardı. Onda da (resmî) Belçika türü bir köpek zimmetli idi. Ama ırk olarak Alman çoban köpeği ırkındandı. Hayvancağız gerçekten şov yapardı. Baya bildiğimiz robot gibi her emre uyardı. Çok iyi yetiştirmiş. Evladı gibiydi..

Vesselam güzel meslek hocam. Allah(cc) size daha çok başarı ve bereket ihsan eylesin.
alman çobanlar genetiği ile çok oynandığı ve şova odaklandığı için geçmişi ile çok alakası yok bende dahil görüntüsüne çok önem veriyoruz ama bir çok köpek türününde genlerinde alman çoban vardır. Yetenekde askeri alanda malinois ve hollanda duch ile sable alman çoban köpeği şov ve gösteri alanında ve özellikle arama kurtarmada bordercollie

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri