Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Opera Wallet ile Para Göndermek

browsers-gd83641cf5_640.png

Opera Wallet ile Para Göndermek
Opera Wallet ile bir decentralized exchange (DEX) borsasına bağlanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
Opera tarayıcısını açın ve sağ üst köşedeki Opera Wallet simgesine tıklayın.
Cüzdanınızın ana ekranına gidin ve "DApps" sekmesine tıklayın. Bu sekme, Opera tarayıcısı tarafından desteklenen dApps'lere erişmenizi sağlar. İşlem yapmak kripto para birimiyle ilgili blockchain ağını seçmeyi unutmayın.
DEX borsasının adresini tarayıcınızın adres çubuğuna yazın ve Enter tuşuna basın. DEX borsasına bağlandıktan sonra, cüzdanınızı kullanarak işlemler yapabilirsiniz.
DEX borsasında işlem yapmak için, borsada listelenen kripto paraların birini seçin ve "Al" veya "Sat" seçeneklerini kullanarak işlem yapın. DEX borsaları, genellikle alım satım işlemlerinde bir aracı olmadığından, alım satım işlemlerinde çok daha düşük ücretler talep edebilirler.
Bu adımları izleyerek Opera Wallet ile bir DEX borsasına bağlanabilir ve işlem yapabilirsiniz. Merkeziyetsiz ve düşüş hacimli oldukalrından DEX borsalarını kullanırken dikkatli olmanız önemle tavsiye edilir.

Opera Wallet ile para göndermek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
Opera tarayıcısını açın ve sağ üst köşedeki Opera Wallet simgesine tıklayın. İşlem yapacağınız Blockchain ağını belirleyin.
Cüzdanınızın ana ekranına gidin ve "Gönder" seçeneğine tıklayın.
Alıcının cüzdan adresini girin ve göndermek istediğiniz miktarı girin. Cüzdan adresini doğru girmeyi unutmayın, aksi takdirde paralarınız yanlış adrese gidebilir ve geri alınamayabilir.
Gönderme işlemini onaylamak için "Gönder" düğmesine tıklayın.
İşlem tamamlandıktan sonra, gönderdiğiniz paralar alıcının cüzdanına gönderilecektir. İşlemlerin süresi, ağ trafiğine ve işlem ücretlerine göre değişebilir.
Bu adımları izleyerek Opera Wallet ile para gönderme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bu aralar çok popüler olan tarayıcılara eklenti olarak kurulabilen cüzdan uygulamalarına çok rastlıyorum. Wallet kullanımında benim için önemli olan güvenirlik ve birçok mobil cüzdan uygulamasına göre kendini kanıtlamış ve birçok kişi tarafından kullanılan bu tarayıcı cüzdanlarının hayatımızdaki rolünün artacağına inanıyorum. Aklıma tek takılan ise, düşük hacimli Dex borsasında işlem yapılması.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,194
Kullanıcılar
6,695
Son üye
TEO
Geri